О внесении изменений в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 10 апреля 2012 года № 5/37-5c. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 12 апреля 2012 года № 14-1-159. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 1-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 1-20).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2074 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с «О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-150, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» № 1 (1123) от 6 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «48 898 034» заменить цифрами «50 620 344»;
цифры «24 054 905» заменить цифрами «25 777 215»;
в подпункте 2) цифры «49 423 843» заменить цифрами «51 146 153»;
пункт 2 изложить в новой редакции:
«2. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на следующие цели:
средний ремонт дорог городского значения (улиц города) – 6 226 842 тысяч тенге;
проведение капитального ремонта объектов образования – 156 650 тысяч тенге;
приобретение компьютеров общеобразовательным школам – 217 080 тысяч тенге;
выплата ежемесячной компенсации по уходу за ребенком семьям, имеющим ВИЧ - инфицированных детей – 16 273 тысяч тенге;
затраты по благоустройству игровых площадок – 615 440 тысяч тенге;
организация проведения ветеринарных мероприятий против энзоотических болезней животных – 1 340 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 5/37-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде № 14-1-159 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 1-20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 04.02.2013 № 1-20 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы», Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2074 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-150 тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 (1123) газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақтағы
1) тармақшадағы «48 898 034» деген сандар «50 620 344» деген сандармен ауыстырылсын;
«24 054 905» деген сандар «25 777 215» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «49 423 843» деген сандар «51 146 153» деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2. 2012 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қалалық маңызы бар жолдарды (қала көшелерін) орташа жөндеуге – 6 226 842 мың теңге;
білім беру нысандарында күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 156 650 мың теңге;
жалпы білім беру мектептеріне компьютер сатып алуға – 217 080 мың теңге;
АИТВ жұқтырған балалары бар отбасыларға сәбиге қарау бойынша ай сайын өтемақы төлеуге – 16 273 мың теңге;
ойын алаңшалары бойынша абаттандыру шығындарына – 615 440 мың теңге;
жануарлардың энзоотиялық ауруларына қарсы ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге – 1 340 мың теңге;

разработка проектов детальной планировки – 72 062 тысяч тенге;
изъятие земельных участков для государственных нужд – 1 833 537 тысяч тенге.».
пункт 2-1 изложить в новой редакции:
«2-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 750 301 тысяч тенге;
увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 780 040 тысяч тенге;
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 28 679 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 32 814 тысяч тенге;
ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 128 732 тысяч тенге;
проведение противоэпизоотических мероприятий – 18 594 тысяч тенге;
введение стандартов специальных социальных услуг – 10 485 тысяч тенге;
оказание жилищной помощи – 35 187 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости – 55 400 тысяч тенге;
реализация мероприятий Программы занятости 2020, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 340 990 тысяч тенге;
молодежная практика – 330 328 тысяч тенге;
предоставление субсидии на переезд – 45 910 тысяч тенге.».
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 44 816 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 475 000 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения – 228 598 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 638 564 тысяч тенге;
развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 25 000 тысяч тенге.».
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
«3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
строительство и реконструкция объектов образования – 2 326 760 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 1 386 016 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение
инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 3 798 513 тысяч тенге;

егжей-тегжейлі жобаларды әзірлеуге – 72 062 мың теңге;
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға – 1 833 537 мың теңге.».
2-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«2-1. 2012 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 750 301 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға – 780 040 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 28 679 мың теңге;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 32 814 мың теңге;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 128 732 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 18 594 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 10 485 мың теңге;
тұрғын үй көмегін беруге – 35 187 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету – 55 400 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 340 990 мың теңге;
жастар практикасына – 330 328 мың теңге;
қоныс аударуға субсидия беруге – 45 910 мың теңге.».
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3. 2012 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 44 816 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 475 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 228 598 мың теңге;
жылу - энергетикалық жүйені дамытуға – 638 564 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 25 000 мың теңге.».
3-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3-1. 2012 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 2 326 760 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 386 016 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 3 798 513 мың теңге;

строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 1 539 097 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения – 2 084 674 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 534 993 тысяч тенге;
развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов» - 998 500 тысяч тенге.».
пункт 3-2 изложить в новой редакции:
«3-2. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены кредиты из республиканского бюджета на следующие цели:
бюджетные кредиты на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум – 500 000 тысяч тенге;
строительство жилья – 1 000 000 тысяч тенге.».

жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға – 1 539 097 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 2 084 674 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 534 993 мың теңге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 998 500 мың теңге.».
3-2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«3-2. 2012 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен кредиттер келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкін жөндеу жүргізуге арналған бюджеттік кредиттер – 500 000 мың теңге;
тұрғын үй салуға – 1 000 000 мың теңге.».

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г.Ташкараев
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 10 апреля 2012 года № 5/37-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с
Бюджет города Шымкент на 2012 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ташқараев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 10 сәуірдегі
№ 5/37-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61/479-4с шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер