О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 января 2013 года № 2201. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16 января 2014 года № 06-13/10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 16.01.2014 № 06-13/10).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2172 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 559 070 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 700 888 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 004 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 838 078 тысяч тенге;
2) затраты – 5 623 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 437 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 756 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -69 011 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 011 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 756 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 574 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2013 № 129 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год норматив распределения в городской бюджет от общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов и объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города 2986916 тысяч тенге.

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 қаңтарда № 2201 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 06-13/10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 16.01.2014 № 06-13/10 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2172 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кентау қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 559 070 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 700 888 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 838 078 мың теңге;
2) шығындар – 5 623 644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 437 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 756 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -69 011 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 011 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 756 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 574 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 11.12.2013 № 129 шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылы салық түсімдерінен қаланың бюджетіне жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 50 пайыз аударылатын болып және облыстық бюджеттен қаланың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 2986916 мың теңге көлемінде бекітілсін.

3. Утвердить резерв акимата города на 2013 год в сумме 10807 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить надбавки к заработной плате за счет средств городского бюджета гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности в аулах (селах) Байылдыр, Кантаги, Карнак в размере 25 процентов, в ауле (селе) Ачисай в размере 30 процентов, из-за отдаленности села Ачисай от города Кентау, низкого уровня социально-экономического развития села, плохого материального положения населения села, отсутствия промышленного производства, слабого развития инфраструктуры села.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год согласно приложению 4.

3. Қала әкімдігінің 2013 жылға арналған резерві 10807 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2013 жылға қалалық бюджеттен қаржыландыратын ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда Хантағы, Қарнақ, Байылдыр ауылдарындағы жоғарыда аталған мамандарға жиырма бес пайыз мөлшерінде, Ащысай ауылының қаладан тыс алыс қашықтықта орналасуын, ауылдың басқа ауылдарға қарағанда әлеуметтік-экономикалық жағдайының өте төмендігін, ауылда тұратын халықтың әл-ауқатының күрт нашарлауын, ауылда өндіріс және басқа тұрмыстық инфрақұрылымдардың жоқтығын ескере отырып Ащысай ауылына отыз пайыз жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
5. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить на 2013 год объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в сумме 502 тысяч тенге согласно приложению 5.
7. Утвердить затраты акимов сельских округов города Кентау на 2013-2015 годы согласно приложениям 678.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       М. Турисбеков
Секретарь городского маслихата             К. Сырлыбаев
Приложение № 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 21 декабря 2012 года № 71
Городской бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 11.12.2013 № 129 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
1
2
3

6. 2013 жылы ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 502 мың теңге болып 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Кентау қаласының ауылдық әкімдері аппаратының 2013-2015 жылдарға арналған шығындары 67 және 8-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      М.Тұрысбеков
Қалалық мәслихат хатшысы                   К.Сырлыбаев
Кентау қалалық мәслихатының
2012 жылдың 21 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 11.12.2013 № 129 шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3