О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 15 декабря 2011 года № 52/355-IV "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 7 ноября 2012 года № 8/50-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 ноября 2012 года № 2135. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 01-09/14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 01-09/14).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 15 декабря 2011 года № 52/355-IV «О городском бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-4-110, опубликовано 7 января 2012 года в номере 3-4 газеты «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2012-2014 годы согласно приложений 1, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 359 062 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 422 906 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 13 269 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 879 887 тысяч тенге;
2) затраты – 20 454 295 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 334 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 13 881 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 547 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -107 567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107 567 тысяч тенге, в том числе:

Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/355-IV "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 7 қарашадағы № 8/50-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 2135 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 01-09/14 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 30.01.2013 № 01-09/14 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2118 нөмірімен тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Түркістан қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 52/355-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-4-110 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы «Түркістан» газетінің 3-нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 20 359 062 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 422 906 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 000 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 18 879 887 мың теңге;
2) шығындар – 20 454 295 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 334 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 13 881 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 547 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 107 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107 567 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 13 881 тысячи тенге;
погашение займов – 1 548 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 95 234 тысячи тенге.»;
приложения 1, 3 указанного решения утвердить в новой редакции согласно приложениям 1, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   С.Арыстанов
Секретарь городского маслихата             Г.Рысбеков
Приложение 1
к решению Туркестанского городского маслихата
от 7 ноября 2012 года № 8/50-V
Приложение 1
к решению Туркестанского городского маслихата
от 15 декабря 2011 года № 52/355-ІV
Городской бюджет на 2012 год
Категория
Наименование
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы

қарыздар түсімі – 13 881 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 548 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 95 234 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      С.Арыстанов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
7 қарашадағы 2012 жылғы
№ 8/50-V шешіміне № 1 қосымша
Түркістан қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 52/355-ІV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
мың теңге
сыныбы
ішкі сыныбы
Кірістер

208 715
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 707
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
378 177
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
7 395 892
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 144
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
4 144
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 391 748
003
Общеобразовательное обучение
7 163 854
006
Дополнительное образование для детей
97 239
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
4 862
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
125 793
9
Прочие услуги в области образования
2 256 121
464
Отдел образования района (города областного значения)
695 316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 909
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76 089
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
36 157
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
50 664
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
521 497
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 560 805
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 560 805
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
893 163
2
Социальная помощь

208 715
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2 707
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
378 177
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
7 395 892
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 144
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 144
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 391 748
003
Жалпы білім беру
7 163 854
006
Балаларға қосымша білім беру
97 239
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
4 862
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
125 793
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 256 121
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
695 316
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 909
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76 089
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
36 157
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
50 664
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
521 497
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 560 805
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 560 805
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
893 163
2
Әлеуметтiк көмек

847 618
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 876
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 876
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
821 632
002
Программа занятости
203 463
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 386
005
Государственная адресная социальная помощь
12 506
006
Оказание жилищной помощи
47 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 202
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 105
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 480
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
407 706
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
67 747
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 037
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 110
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 110
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 545
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 237
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 200
021
Капитальные расходы государственного органа
108
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 638 641
1
Жилищное хозяйство
190 565
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
175 565
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
175 565
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 000
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
15 000
2
Коммунальное хозяйство
6 177 663

847 618
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 876
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 876
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
821 632
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
203 463
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 386
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 506
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
47 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 202
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 105
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 480
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
407 706
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
67 747
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 037
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 110
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 110
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 545
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 545
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 237
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 200
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
108
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 638 641
1
Тұрғын үй шаруашылығы
190 565
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
175 565
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
175 565
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15 000
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 177 663