О городском бюджете на 2013-2015 годы
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/56-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 декабря 2012 года № 2177. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21 января 2014 года № 01-10/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21.01.2014 № 01-10/15).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2013 года № 9/71-V, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Туркестан на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 009 708 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 181 586 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 187 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 64 022 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 755 913 тысяч тенге;
2) затраты – 18 034 652 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 464 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 982 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 518 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -35 408 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35 408 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12 982 тысяч тенге;
погашение займов – 2 518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 944 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 12.12.2013 № 21/119-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога в городской бюджет 86 процентов, в областной бюджет 14 процентов.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 01.11.2013 № 20/117-V (вводится в действие с 01.01.2013).

2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/56-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 2177 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 01-10/15 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 21.01.2014 № 01-10/15 хатымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 7 желтоқсандағы 2012 жылғы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2172 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан қаласының 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18 009 708 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 181 586 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 64 022 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 15 755 913 мың теңге;
2) шығындар – 18 034 652 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 464 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 982 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 518 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -35 408 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 35 408 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12 982 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 518 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 24 944 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 12.12.2013 № 21/119-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативі қалалық бюджетке 86 пайыз, облыстық бюджетке 14 пайыз болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 01.11.2013 № 20/117-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Предусмотреть на 2013 год бюджетную субвенцию, передаваемой из областного бюджета в бюджет города в объеме 8 897 895 тысяч тенге, из них: 26 406 тысяч тенге на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования по предмету «Самопознание», на проведение капитального ремонта и оснащение материально-технической базы организаций образования 275 132 тысячи тенге.
4. Утвердить резерв акимата города на 2013 год в сумме 12 456 тысяч тенге.
5. Утвердить на 2013 год перечень бюджетных инвестиционных проектов и программ городских бюджетных программ развития, согласно приложению 4.

3. 2013 жылы облыстық бюджеттен қаланың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 8 897 895 мың теңге көлемінде белгіленсін, оның ішінде: мектеп жасына дейінгі білім беру мекемелерді «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге 26 406 мың теңге, білім беру мекемелерін күрделі жөндеуден өткізуге және материалды-техникалық жабдықтауды нығайтуға 275 132 мың теңге.
4. Қала әкімдігінің 2013 жылға арналған резерві 12 456 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттік даму бағдарламаларының бюджеттік инвестициялық жобалар мен бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2013 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета, согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ по сельским округам на 2013 год, согласно приложению 6.
8. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить на 2013 год гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Жергілікті бюджетті атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын 2013 жылға арналған бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 5-қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
7. 2013 жылға арналған ауылдық округтердің жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес 2013 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии городского маслихата   С. Арыстанов
Секретарь городского маслихата             Г. Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/56-V
Городской бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 12.12.2013 № 21/119-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
Наименование
тысяч тенге
Класс
Подкласс

9. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      С.Арыстанов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/56-V шешіміне № 1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 12.12.2013 № 21/119-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы