Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012-2013 годы
Постановление Казыгуртского районного акимата Южно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 586. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 января 2013 года № 2211. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 8 января 2014 года № 10)

2012-2013 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерiн айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 586 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қаңтарда № 2211 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімі аппаратының 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 10 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 08.01.2014 № 10).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімі аппаратының 08.01.2014 № 10 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 «Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергiлiктi бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекiту туралы» қаулысына сәйкес Қазығұрт ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Казыгуртскому району на 2012 – 2013 годы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Г.А.Тулепова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2012 года.
Аким района                                Б.Д.Кистауов
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 06 декабря 2011 года № 591
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011-2012 годы по Казыгуртскому району
Виды культур
Оптимальные сроки
Замечания
начало
конец
1
Озимая пшеница

1. Қазығұрт ауданы бойынша 2012 – 2013 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ғ.А.Төлеповке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2012 жылдың 1 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Б.Д.Кистауов
Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 586 қаулысына қосымша
Қазығұрт ауданы бойынша 2012-2013 жылдарға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктің оңтайлы себу мерзiмдерi
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Күздiк бидай