О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 54-355-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 августа 2012 года № 8-39-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Мактааральского района Южно-Казахстанской области 24 августа 2012 года № 14-7-169. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 04 февраля 2013 года № 13)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 13).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанcкого областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанcкого областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 54-355-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-7-157, опубликовано в газете «Мақтаарал» за № 4 от 27 января, за № 5 от 3 февраля 2012 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 21765549 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1255859 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7695 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18175 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20483820 тысяч тенге;
2) затраты – 21891098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52048 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 63102 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11054 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -177597 тысяч тенге;

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 54-355-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 тамыздағы № 8-39-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 24 тамызда № 14-7-169 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 ақпандағы № 13 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 04.02.2013 № 13 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2096 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мақтаарал аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 54-355-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-7-157 нөмірмен тіркелген, «Мақтаарал» газетінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы 2 нөмірінде, 20 қаңтардағы 3 нөмірінде және 27 қаңтардағы 4 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Мақтаарал ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2, және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21765549 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1255859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7695 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18175 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20483820 мың теңге;
2) шығындар – 21891098 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52048 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 63102 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11054 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -177597 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177597 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 63102 тысячи тенге:
погашение займов – 10205 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 124700 тысяч тенге.».
Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата:   А.Шнетов
Секретарь районного маслихата:             О.Нуржанов
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного маслихата
от 21 августа 2012 года № 8-39-V
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 54-355-IV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
І.Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177597 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 63102 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10205 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 124700 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы:    А.Шнетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы:              О.Нұржанов
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 тамыздағы
№ 8-39-V шешіміне 1 қосымша
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 54-355-IV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І.Кірістер

1 137 347
2
Социальная помощь
1 086 527
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 086 527
Программа занятости
207 606
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 000
Государственная адресная социальная помощь
35 619
Оказания жилищной помощи
22 000
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 298
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 400
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
105 400
Государственные пособия на детей до 18 лет
577 331
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 963
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 910
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 820
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 820
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 620
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 733 975
1
Жилищное хозяйство
272 079
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 400
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
58 937
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
58 937
464
Отдел образования района (города областного значения)
169 154
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
169 154
467
Отдел строительства района (города областного значения)
40 588
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
40 588
2
Коммунальное хозяйство
2 155 831
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
272 997
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
272 997
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 882 834
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 882 834
3
Благоустройство населенных пунктов

1 137 347
2
Әлеуметтiк көмек
1 086 527
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 086 527
Еңбекпен қамту бағдарламасы
207 606
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 000
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
35 619
Тұрғын үй көмегі
22 000
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 298
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 400
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
105 400
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
577 331
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
33 963
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 910
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 820
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 820
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 620
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 733 975
1
Тұрғын үй шаруашылығы
272 079
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 400
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3 400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
58 937
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
58 937
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
169 154
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
169 154
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
40 588
Инженерлік коммуникациялық  инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
40 588
2
Коммуналдық шаруашылық
2 155 831
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
272 997
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
272 997
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 882 834
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 882 834
3
Елді-мекендерді абаттандыру

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 167
Развитие теплоэнергетической системы
33 167
467
Отдел строительства района (города областного значения)
776 239
Развитие теплоэнергетической системы
776 239
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
278 034
1
Сельское хозяйство
117 333
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 115
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22 115
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
62 884
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
62 884
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
32 334
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 468
Организация санитарного убоя больных животных
790
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
7 212
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 290
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
14 899
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
675
6
Земельные отношения
42 373
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
42 373
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
29 373
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
13 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
118 328
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
118 328
Проведение противоэпизоотических мероприятий
118 328
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 355
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
64 355
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 527
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
9 527
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
54 828
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6 828
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
48 000
12
Транспорт и коммуникации
388 117
1
Автомобильный транспорт
388 117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 167
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
33 167
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
776 239
467
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
776 239
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
278 034
1
Ауыл шаруашылығы
117 333
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 115
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
22 115
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
62 884
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 884
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
32 334
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 468
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
790
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
7 212
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 290
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
14 899
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
675
6
Жер қатынастары
42 373
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
42 373
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 373
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
13 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
118 328
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
118 328
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
118 328
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 355
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
64 355
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 527
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 527
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
54 828
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 828
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
48 000
12
Көлiк және коммуникация
388 117
1
Автомобиль көлiгi
388 117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

6 450
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4 300
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
39 587
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9 498
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 498
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23 685
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13 376
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 309
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 404
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 404
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
570 372
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
570 372
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
198 046
Развитие теплоэнергетической системы
198 046
467
Отдел строительства района (города областного значения)
372 326
Развитие теплоэнергетической системы
372 326
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90 133
1
Сельское хозяйство
46 855
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16 205
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16 205
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30 650
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
8 400
Организация санитарного убоя больных животных
849
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
10 978
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 387
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
8 310
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
726
6
Земельные отношения
43 278
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
43 278
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27 153
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
16 125
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 357
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 357

6 450
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4 300
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
39 587
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9 498
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 498
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23 685
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 376
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
10 309
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 404
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 404
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
570 372
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
570 372
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
198 046
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
198 046
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
372 326
467
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
372 326
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90 133
1
Ауыл шаруашылығы
46 855
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16 205
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 205
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30 650
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 400
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
849
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
10 978
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 387
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
8 310
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
726
6
Жер қатынастары
43 278
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
43 278
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 153
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
16 125
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 357
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 357