О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы»
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Ордабасинского района 25 апреля 2012 года N 14-8-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 32)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 32).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/20-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2074, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 51/1 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-117, опубликовано 7 января 2012 года в газете «Ордабасы оттары» № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «8 868 086» заменить цифрами «9 064 512»;
цифры «8 358 121» заменить цифрами «8 554 547»;
в подпункте 2) цифры «8 908 763» заменить цифрами «9 105 189»;

Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 25 сәуірде N 14-8-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 32 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 32 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/20-V, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2074, тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 51/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-8-117 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінің № 2-3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«8 868 086» деген цифрлар «9 064 512» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«8 358 121» деген цифрлар «8 554 547» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада «8 908 763» деген цифрлар «9 105 189» деген цифрлармен ауыстырылсын;