Об определении оптимальных сроков сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 119. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 8 мая 2012 года N 14-9-160. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 22 января 2013 года № 66)

2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 119 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 8 мамырда N 14-9-160 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 66 хатымен

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Отрарского района Южно-Казахстанской области от 22.01.2013 года № 66).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімі аппаратының 22.01.2013 № 66 хатымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Отырарскому району на 2012 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Н.Есенбаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б.Сыздыков
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от «12» 04 2012 года № 119
Оптимальные сроки сева по видам субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Отырарскому району на 2012 год
Виды культур
Оптимальные сроки
Замечания
начало
завершение
1
Озимая пшеница

1. Отырар ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша егістіктің оңтайлы себу мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Есенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б.Сыздықов
Отырар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы «12» 04
№ 119 қаулысына қосымша
Отырар ауданы бойынша 2012 жылға арналған субсидияланатын басым ауылшаруашылық дақылдарының түрлерi бойынша егiстiктiң оңтайлы себу мерзiмдерi
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Күздік бидай