О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение маслихата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 13-86-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 3 января 2013 года № 2197. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 января 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.01.2014 № 26).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/71-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2172, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сарыагашского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 190 023 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 687 674 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 661 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 851 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 419 837 тысяч тенге;
2) затраты – 21 292 352 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 870 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 868 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -123 199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 123 199 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 24 868 тысяч тенге;
погашение займов – 3 998 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 102 329 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.12.2013 № 25-182-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год норматив распределения индивидуального подоходного налога и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-86-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 қаңтарда № 2197 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 26 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 24.01.2014 № 26 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/71-V «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2172 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 190 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 687 674 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 661 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 851 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 419 837 мың теңге;
2) шығындар – 21 292 352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 870 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 868 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 998 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -123 199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 123 199 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 24 868 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 998 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-102 329 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы  Сарыағаш аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 25-182-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен жеке табыс салығы және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

3. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района 2013 год в сумме 10 798 156 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 21 042 тысячи тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных в 2013 году на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, в разрезе бюджетных программ согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2013 год согласно приложению 5.
7. Утвердить перечень бюджетных программ города, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2013 год согласно приложению 6.

3. 2013 жылы облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 10 798 156 мың теңге болып белгіленсін.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 21 042 мың теңге сомасында белгіленсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2013 жылға арналған аудандық даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2013 жылға арналған әрбір қаланың, поселке, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерi бюджеттiк бағдарламалары тізбесі 6-қосымшаға сәйкес, бекітілсін.

8. В соответствии с пунктом 2 статьи 238 трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, в 2013 году финансируемым с районного бюджета гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, установить повышенные должностные оклады и тарифные ставки за счет бюджетных средств на двадцать пять процентов по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес, 2013 жылға ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т. Жанбырбаев
Секретарь районного маслихата              Б. Садыков
Приложение 1
к решению Сарыагашского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 13-86-V
Районный бюджет на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24.12.2013 № 25-182-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

9. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Т.Жаңбырбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Садыков
Сарыағаш аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсан
№ 13-86-V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы  Сарыағаш аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 25-182-V шешімімен (2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы