О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2012 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года № 2168. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 29).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 ноября 2012 года № 8/69-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2152, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 301 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-132, опубликовано в газете «Созақ үні» за № 03-04-05-06-07 6 января 2012 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 704 796 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 495 284 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 169 297 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 9 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 031 215 тысяч тенге;
2) затраты - 7 752 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 567 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 19 416 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2 849 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 221 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 221 тысяч тенге, в том числе:

Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы № 59 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2168 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 29 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 29 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 8/69-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2152 нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-132 нөмірмен тіркелген, «Созақ үні» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы 03-04-05-06-07 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Созақ ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекiтілсін:
1) кірістер - 7 704 796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -3 495 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 169 297 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 4 031 215 мың теңге;
2) шығындар - 7 752 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 567 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 19 416 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2 849 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -64 221 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 221 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов - 19 416 тысяч тенге;
погашение займов - 1 393 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 46 198 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной XII сессии
Созакского районного маслихата:            М.Ушибаев
Секретарь Созакского
районного маслихата                        М.Исаев
Приложение к решению
Созакского районного маслихата
от 11 декабря 2012 года № 59
Приложение 1 к решению
Созакского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 301
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

қарыздар түсімі - 19 416 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 393 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 46 198 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Созақ аудандық мәслихатының
кезектен тыс XII сессиясының төрағасы      М.Ушибаев
Созақ аудандық мәслихатының хатшысы:       М.Исаев
Созақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 59 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 301 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

21876
015
Капитальные расходы государственного органа
1867
02
Оборона
15824
1
Военные нужды
7464
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7464
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7464
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
8360
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8360
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7760
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
600
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000
1
Правоохранительная деятельность
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000
04
Образование
5130537
1
Дошкольное воспитание и обучение
439010
464
Отдел образования района (города областного значения)
439010
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
316665
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)за счет трансфертов из республиканского бюджета
540
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
121805
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3412597
464
Отдел образования района (города областного значения)
3412597
003
Общеобразовательное обучение
3295125
006
Дополнительное образование для детей
59719
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
886
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей)за счет трансфертов из республиканского бюджета

21876
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1867
02
Қорғаныс
15824
1
Әскери мұқтаждықтар
7464
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7464
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7464
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
8360
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8360
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7760
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің,сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
600
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000
1
Құқық қорғау қызметі
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1000
04
Бiлiм беру
5130537
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
439010
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
439010
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
316665
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
540
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға
121805
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3412597
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3412597
003
Жалпы білім беру
3295125
006
Балаларға қосымша білім беру
59719
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБУ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
886
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту