О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 44/294-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 декабря 2012 года № 11/56-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года № 2167. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 декабря 2012 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.12.2012 № 181).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 ноября 2012 года № 8/69-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированного в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 2152) Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 44/294-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-13-99, опубликовано 14 января 2012 года в газете «Толеби туы» № 3-5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 301 477 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 010 425 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 004 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 49 245 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 232 803 тысяч тенге;
2) затраты – 10 343 232 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 802 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 281 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 479 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 43 557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 557 тысяч тенге:

Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/294-IV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 11/56-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 2167 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 28.12.2012 № 181 хатымен.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 8/69-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2152 санымен тіркелген) шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 44/294-IV «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-13-99 санымен тіркелген, 2012 жылы 14 қаңтарда «Төлеби туы» газетінің № 3-5 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Төлеби ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 301 477 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 010 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 245 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 232 803 мың теңге;
2) шығындар – 10 343 232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 802 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 479 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 43 557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 43 557 мың теңге:

поступления займов – 7 281 тысяча тенге;
погашение займов – 832 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 37 108 тысяч тенге.».
Приложения 12356 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии районного маслихата    С.Мамбеткулов
Секретарь районного маслихата               А.Шынгысбаев
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 11/56-V
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 44/294-ІV
Районный бюджет на 2012 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Категория
Класс
I. Доходы

қарыздар түсімі – 7 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 832 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 37 108 мың теңге».
Аталған шешімнің 12356 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Мамбетқұлов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә.Шыңғысбаев
Төлеби аудандық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 11/56-V шешіміне
1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 44/294-IV шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджетінің кірісі
Санаты
Атауы
2012 жыл 7 желтоқсан
Сыныбы
I. Кірістер

38724
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
04
Образование
5085871
1
Дошкольное воспитание и обучение
440740
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
440740
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
321159
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
2428
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
117153
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4234073
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8339
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
8339
464
Отдел образования района (города областного значения)
4225734
003
Общеобразовательное обучение
3850462
006
Дополнительное образование для детей
93002
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
195484
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1070
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
85716
9
Прочие услуги в области образования
411058
464
Отдел образования района (города областного значения)
85828
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7298
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
37000
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
165
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21951
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
19414
467
Отдел строительства района (города областного значения)
325230
037
Строительство и реконструкция объектов образования
325230
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

38724
007
Аудандық (қалалық ) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді-мекендерде өрттердің алдын-алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
4
Бiлiм беру
5085871
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
440740
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
440740
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
321159
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
2428
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
117153
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4234073
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8339
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8339
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4225734
003
Жалпы білім беру
3850462
006
Балаларға қосымша білім беру
93002
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
195484
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1070
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
85716
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
411058
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
85828
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7298
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
37000
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
165
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21951
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
19414
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
325230
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
325230
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

324816
2
Социальная помощь
275889
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269312
002
Программа занятости
79833
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, «Халық Қаһарманы», Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом «Отан» из числа участников и инвалидов войны
100
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3300
005
Государственная адресная социальная помощь
2828
006
Жилищная помощь
5002
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22268
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21221
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
98251
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17541
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18968
464
Отдел образования района (города областного значения)
6577
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6577
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
48927
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46176
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1566
021
Капитальные расходы государственных органов
1185
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2325456
1
Жилищное хозяйство
615637
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25435
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
525
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
24910
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
76027
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020

324816
2
Әлеуметтiк көмек
275889
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269312
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79833
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
100
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3300
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2828
006
Тұрғын үй көмегі
5002
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22268
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21221
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
98251
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
17541
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18968
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6577
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6577
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
48927
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48927
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46176
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1566
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1185
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2326656
1
Тұрғын үй шаруашылығы
615637
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25435
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
525
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
24910
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
76027
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу