О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 июня 2012 года № 5-36-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Шардаринского района Южно-Казахстанской области 22 июня 2012 года № 14-15-140. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 10).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 мая 2012 года № 4/41-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2076, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-129, опубликовано 27 января 2012 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 05-06(457-458)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 619 805 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 425 840 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 076 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 489 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 181 400 тысяч тенге;
2) затраты – 8 687 171 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 974 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 854 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 71 340 тысяч тенге;

Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы № 5-36-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 маусымда № 14-15-140 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 30 мамырдағы № 4/41-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2076 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-129 тіркелген, 2012 жылдың 27 қаңтарында аудандық «Шартарап-Шарайна» газетінің № 05-06(457-458) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 619 805 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 425 840 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 2 076 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 489 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 181 400 мың теңге;
2) шығындар – 8 687 171 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 974 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 854 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71 340 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 71 340 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 67 198 тысяч тенге.».
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Е.Карымсаков
Секретарь районного маслихата Т.Бердибеков
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 5-36-V от 12 июня 2012 года
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 52-384-IV от 9 января 2012 года
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 340 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67 198 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                            Е.Карымсаков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2012 жылғы 12 маусымдағы
№ 5-36-V шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2012 жылғы 9 қаңтардағы
№ 52-384-IV шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
Кірістер

117 592
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
93 971
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4 000
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
19 621
3
Информационное пространство
57 064
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
39 984
Функционирование районных (городских) библиотек
37 584
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2 400
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 080
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
15 475
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 605
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
56 554
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 862
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11 327
Капитальные расходы государственных органов
535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25 678
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 108
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
11 570
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 014
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14 479
Капитальные расходы государственных органов
535
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 000
Развитие объектов культуры
4 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 270 339
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 270 339
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 270 339
Развитие теплоэнергетической системы
1 270 339
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
113 220
1
Сельское хозяйство
27 316
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
919
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов сельских местности за счет трансфертов республиканского бюджета
919
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26 397
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

117 592
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
93 971
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4 000
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
19 621
3
Ақпараттық кеңiстiк
57 064
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
39 984
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
37 584
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
2 400
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 080
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15 475
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 605
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
56 554
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 862
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 327
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25 678
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 108
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
11 570
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 014
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 479
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
535
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 000
Мәдениет объектілерін дамыту
4 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 270 339
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 270 339
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 270 339
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 270 339
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
113 220
1
Ауыл шаруашылығы
27 316
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
919
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
919
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26 397
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12 726
Капитальные расходы государственных органов
200
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 000
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 000
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
8 471
6
Земельные отношения
16 061
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 061
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 761
Капитальные расходы государственных органов
300
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
69 843
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
69 843
Проведение противоэпизоотических мероприятий
69 843
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53 078
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53 078
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 075
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
16 565
Капитальные расходы государственных органов
510
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36 003
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 468
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
26 000
Капитальные расходы государственных органов
535
12
Транспорт и коммуникации
249 190
1
Автомобильный транспорт
249 190
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
249 190
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
249 190
13
Прочие
183 308
9
Прочие
183 308
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6752
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
6752
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 922
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
25 387
Капитальные расходы государственных органов
535
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

12 726
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 000
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 000
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
8 471
6
Жер қатынастары
16 061
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 061
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 761
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
69 843
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
69 843
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
69 843
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53 078
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53 078
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 075
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 565
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
510
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
36 003
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 468
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
26 000
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
535
12
Көлiк және коммуникация
249 190
1
Автомобиль көлiгi
249 190
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
249 190
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
249 190
13
Басқалар
183 308
9
Басқалар
183 308
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6 752
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
6 752
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 922
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 387
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
535
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

136 483
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
134 183
Капитальные расходы государственных органов
2 300
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 151
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14 151
15
Трансферты
30 119
1
Трансферты
30 119
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 119
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
24 232
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий

136 483
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 183
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 300
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 151
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14 151
15
Трансферттер
30 119
1
Трансферттер
30 119
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 119
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
24 232
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер