О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 ноября 2012 года № 9-59-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 ноября 2012 года № 2145. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 10).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2012 года № 7/67-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 9 января 2012 года № 52-384-ІV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-15-129, опубликовано 27 января 2012 года в районной газете «Шартарап-Шарайна» № 05-06(457-458)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новый редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 654 747 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 454 065 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 551 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10 789 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 186 342 тысяч тенге;
2) затраты – 8 722 113 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 974 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 854 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 880 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 71 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 71 340 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 854 тысяч тенге;
погашение займов – 712 тысяч тенге;

Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қарашадағы № 9-59-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қарашада № 2145 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 10 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 10 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтардағы 2001 жылғы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 23 қазандағы № 7/67-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шардара аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 52-384-ІV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-15-129 тіркелген, 2012 жылдың 27 қаңтарында аудандық «Шартарап-Шарайна» газетінің № 05-06(457-458) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 654 747 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 454 065 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 3 551 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 789 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 186 342 мың теңге;
2) шығындар – 8 722 113 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 974 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 854 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 880 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71 340 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 4 854 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 712 мың теңге;

680
122
Аппарат акима района (города областного значения)
94 836
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
93 136
003
Капитальные расходы государственного органа
1 700
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
391 257
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
255 829
022
Капитальные расходы государственного органа
135 428
9
Прочие государственные услуги общего характера
38 955
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 955
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 768
015
Капитальные расходы государственного органа
3 892
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
5 295
02
Оборона
13 558
1
Военные нужды
13 558
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 558
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 558
04
Образование
4 655 461
1
Дошкольное воспитание и обучение
474 401
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
152 563
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
152 563
464
Отдел образования района (города областного значения)
321 838
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 066
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
318 772
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 899 383
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 022
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3 022
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 896 361
003
Общеобразовательное обучение
3 680 922

680
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
94 836
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
93 136
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 700
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
391 257
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
255 829
022
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
135 428
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
38 955
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 955
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 768
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 892
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
5 295
02
Қорғаныс
13 558
1
Әскери мұқтаждар
13 558
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 558
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 558
04
Бiлiм беру
4 655 461
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
474 401
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
152 563
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
152 563
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
321 838
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3 066
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
318 772
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3 899 383
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 022
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 022
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 896 361
003
Жалпы білім беру
3 680 922

006
Дополнительное образование для детей
142 216
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 231
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
69 992
9
Прочие услуги в области образования
281 677
464
Отдел образования района (города областного значения)
272 977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 593
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 439
012
Капитальные расходы государственного органа
8 360
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 194
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
14 914
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
165 477
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 700
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8 700
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
278 878
2
Социальная помощь
249 113
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
249 113
002
Программа занятости
87 142
005
Государственная адресная социальная помощь
463
006
Оказание жилищной помощи
3 158
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 979
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 613
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
90 278
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 452
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
18 028
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 765
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

006
Балаларға қосымша білім беру
142 216
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
3 231
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
69 992
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
281 677
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
272 977
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 593
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 439
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8 360
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 194
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
14 914
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
165 477
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 700
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8 700
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
278 878
2
Әлеуметтiк көмек
249 113
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
249 113
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
87 142
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
463
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
3 158
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 979
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 613
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
90 278
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 452
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
18 028
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 765
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі