О некоторых вопросах субсидирования на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2012 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 мая 2012 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июня 2012 года за N 2576. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима ВКО от 28 марта 2013 года № 6/5252)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима ВКО от 28.03.2013 № 6/5252).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5)5-1), 5-2) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) перечень приоритетных сельскохозяйственных культур на 2012 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий по приоритетным сельскохозяйственным культурам на 2012 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) нормативы субсидий по видам удобрений и гербицидов на 2012 год согласно приложениям 345 к настоящему постановлению.

Өсімдік шаруашылығының шығымдылығы мен өнім сапасын арттыруды 2012 жылы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы N 121 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 маусымда N 2576 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО әкімі аппаратының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 6/5252 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (ШҚО әкімі аппаратының 28.03.2013 N 6/5252 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 11-бабы 2-тармағының 5), 5-1), 5-2) тармақшаларына сәйкес, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдарының 2012 жылға арналған тізбесі;
2) осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдары бойынша субсидиялардың 2012 жылға арналған нормалары;
3) осы қаулыға 345 қосымшаларға сәйкес тыңайтқыштардың және гербицидтердің түрлері бойынша 2012 жылға арналған субсидиялар нормативтері белгіленсін.