О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 39/4 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 3/4-V. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2012 года за N 5-1-183. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03 января 2013 года № 04-10/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 03.01.2013 № 04-10/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2571) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 39/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-1-177, опубликовано 31 января 2012 года в газетах «Өскемен» № 5 и «Усть-Каменогорск» № 5) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 820 715 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 918 566 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 47 899 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 068 600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 785 650 тысяч тенге;
2) затраты – 23 419 901,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 300 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 300 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 104 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 39 768 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 664 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 935 290,8 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 3/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде № 5-1-183 тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 03 қаңтардағы № 04-10/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2013.01.03 № 04-10/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/16-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2571 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-1-177 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 қаңтарда № 5 «Өскемен» және № 5 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2012 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 820 715 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 918 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 068 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 785 650 мың теңге;
2) шығындар – 23 419 901,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 300 000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 300 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 36 104 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 39 768 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 664 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 935 290,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита бюджета – 2 935 290,8 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2012 год в сумме 34 427 тысяч тенге.»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        И. Потапов
Секретарь городского маслихата             В. Головатюк
Приложение
к решению Усть-Каменогорского
городского маслихата
от 12 апреля 2012 года № 3/4-V
Бюджет
города Усть-Каменогорска на 2012 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 935 290,8 мың теңге.»;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2012 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 34 427 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Потапов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Головатюк
Өскемен қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 3/4-V шешіміне
қосымша
2012 жылға арналған Өскемен қаласының
бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Сыныпша
Атауы
I. КІРІСТЕР

35 575
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4 287
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
27 180
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
548
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
213
018
Капитальные расходы государственного органа
810
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41 045
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
38 145
004
Капитальные расходы государственного органа
900
110
Экономическая экспертиза бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
2 000
02
Оборона
29 154
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 154
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
29 154
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
132 600
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
132 600
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
132 600
04
Образование
7 673 968
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 673 968
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 565
003
Общеобразовательное обучение
5 428 127
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
60 843
006
Дополнительное образование для детей
505 211
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 404 296
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
82 003
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 450
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 345
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета

35 575
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4 287
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
27 180
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
548
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
213
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
810
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41 045
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 145
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
900
110
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың экономикалық сараптамасы
2 000
02
Қорғаныс
29 154
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 154
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
29 154
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
132 600
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
132 600
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
132 600
04
Бiлiм беру
7 673 968
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 673 968
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 565
003
Жалпы білім беру
5 428 127
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
60 843
006
Балаларға қосымша білім беру
505 211
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 404 296
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
82 003
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
21 450
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13 345
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру