О наименовании улиц
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2012 года № 1605, решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2012 года № 6/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июля 2012 года за N 2583
В соответствии с подпунктами 4) и 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», заключением городской ономастической комиссии от 30 мая 2012 года акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ и Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам города Усть-Каменогорска следующие наименования:
1) в 14 жилом районе:
№ 1 – улица имени Ы. Алтынсарина;
№ 2 – улица имени Б. Майлина;
№ 3 – улица имени Г. Гребенщикова;
№ 4 – улица имени А. Шарипова;
№ 5 – улица имени Б. Рейша;
№ 6 – улица имени А. Байбатчина;
2) в 16 жилом районе имени Куленова А.С.:
№ 1 – улица имени В. Шарова;
№ 2 – улица имени Г. Флейтлиха;
3) в 17 жилом районе:
№ 1 – улица имени Б. Момышулы;
4) в 18 жилом районе:
№ 1– улица имени Е. Курдакова;
№ 2 – улица имени А. Нуршайыкова;
№ 3 – улица имени Н. Алексеенко;
5) в 19 жилом районе:
№ 1 – улица имени Кокжал Барака;
№ 2 – улица имени Ю. Увалиева;
6) в 22 жилом районе:
№ 1 – улица имени И. Жансугурова;
№ 2 – улица имени Ш. Кудайбердиева;
№ 3 – улица имени М. Маметовой;
№ 4 – улица имени С. Торайгырова;
№ 5 – улица имени М. Жумабаева;
№ 6 – улица имени Ж. Аймаутова;
№ 7 – улица имени Ш. Валиханова;
№ 8 – улица имени А. Бокейханова;
№ 9 – улица имени А. Кашаубаева;
№ 10 – улица имени Р. Кошкарбаева;
№ 11 – улица имени С. Муканова;
7) в 23 жилом районе:
№ 1 – улица имени Б. Павлова;
№ 2 – улица имени Ж. Алдабергенова;
№ 3 – улица имени Д. Парий;
№ 4 – улица имени Г. Молодова;
№ 5 – улица имени А. Сумина;
№ 6 – улица имени Н. Шарабарина.
2. Государственному учреждению «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска» принять меры, вытекающие из настоящего постановления и решения в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима города Нургазиева А.К. и постоянную комиссию по вопросам депутатских полномочий, бюджета и социально-культурного развития Усть-Каменогорского городского маслихата (Курмангалиев А.А.).

Көшелерді атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 маусымдағы N 1605 қаулысы, Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 6/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 шілдеде № 2583 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13-бабының 4) және 5) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына, қалалық ономастикалық комиссиясының 2012 жылғы 30 мамырдағы қорытындысына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қаласының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) 14 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – Ы. Алтынсарин атындағы көше;
№ 2 – Б. Майлин атындағы көше;
№ 3 – Г. Гребенщиков атындағы көше;
№ 4 – Ә. Шәріпов атындағы көше;
№ 5 – Б. Рейш атындағы көше;
№ 6 – Ә. Байбатчин атындағы көше;
2) А.С. Куленовтің атындағы 16 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – В. Шаров атындағы көше;
№ 2 – Г. Флейтлих атындағы көше;
3) 17 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – Б. Момышұлы атындағы көше;
4) 18 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – Е. Курдаков атындағы көше;
№ 2 – Ә. Нұршайықов атындағы көше;
№ 3 – Н. Алексеенко атындағы көше;
5) 19 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – Көкжал Барақ атындағы көше;
№ 2 – Ю. Уәлиев атындағы көше;
6) 22 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – І. Жәнсүгіров атындағы көше;
№ 2 – Ш. Құдайбердиев атындағы көше;
№ 3 – М. Мәметова атындағы көше;
№ 4 – С. Торайғыров атындағы көше;
№ 5 – М. Жұмабаев атындағы көше;
№ 6 – Ж. Аймауытов атындағы көше;
№ 7 – Ш. Уәлиханов атындағы көше;
№ 8 – Ә. Бөкейханов атындағы көше;
№ 9 – Ә. Қашаубаев атындағы көше;
№ 10 – Р. Қошқарбаев атындағы көше;
№ 11 – С. Мұқанов атындағы көше;
7) 23 тұрғын ауданындағы:
№ 1 – Б. Павлов атындағы көше;
№ 2 – Ж. Алдабергенов атындағы көше;
№ 3 – Д. Парий атындағы көше;
№ 4 – Г. Молодов атындағы көше;
№ 5 – А. Сумин атындағы көше;
№ 6 – Н. Шарабарин атындағы көше.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте «Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулы мен шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Нұрғазиевке және Өскемен қалалық мәслихатының депутаттық өкілеттік, бюджет және әлеуметтік-мәдени дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.А. Құрманғалиев) жүктелсін.

4. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска    С. Таукебаев
Председатель
сессии         А. Балтабаев
Секретарь
городского
маслихата      В. Головатюк

4. Осы қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен
қаласының
әкімі          С. Тәукебаев
Сессия төрағасы     А. Балтабаев
Қалалық
мәслихаттың
хатшысы             В. Головатюк