О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 33-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2012 года N 8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2012 года за N 2738. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10-7
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 10-7.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан” и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/78-V “О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-ІV “Об областном бюджете на 2012-2014 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2720 от 20 ноября 2012 года) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата “О районном бюджете на 2012-2014 годы” от 21 декабря 2011 года № 33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-133 от 5 января 2012 года, опубликовано в газете “Абай елі” от 5-12 января 2012 года в номере № 2, от 13-22 января 2012 года в номере № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 2139577,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 197634,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9119,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 584,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1920006,9 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2139577,4 тысяч тенге»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 249343,9 тысяч тенге;».
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 11909,8 тысяч тенге;»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 944610,3 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 165893,0 тысяч тенге;»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 169651,0 тысяч тенге;»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 8-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қарашада № 2738 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/78-V “2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV шешімге өзгерістер енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 20 қарашада № 2720 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. “2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-133 болып 2012 жылы 5 қаңтарда тіркелген, “Абай елі” газетінің 2012 жылғы 5-12 қаңтардағы № 2, 2012 жылғы 13-22 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 2139577,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 197634,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9119,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 584.0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1920006,9 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2139577,4 мың теңге;
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 249343,9 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 11909,8 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
8 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Білім беру» 04 функционалдық тобы 944610,3 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 165893,0 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 169651,0 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 329234,4 тысяч тенге;»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 8114,8 тысяч тенге;»;
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 82792,7 тысяч тенге;»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                                 Б. Карибаев
Секретарь Абайского
районного маслихата                                 Т. Амангазы
Приложение к решению
Абайского районного маслихата

««Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 329234,4 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;»;
13 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 8114,8 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
15 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
««Өзгелер» 13 функционалдық тобы 82792,7 мың теңге мөлшерінде есептелсін;»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 Б. Кәрібаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                            Т. Аманғазы
Шығыс Қазақстан облысы
Абай аудандық мәслихатының

60,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
10,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
640,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
18,0
5
Налог на игорный бизнес
240,0
02
Фиксированный налог
240,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 015,0
1
Государственная пошлина
1 015,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
360,0
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий нотариусами государственных нотариальных контор
0,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
466,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0,0
08
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
156,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
0,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
2,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

60,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
10,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
640,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
18,0
5
Ойын бизнесіне салық
240,0
02
Тіркелген салық
240,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 015,0
1
Мемлекеттік баж
1 015,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
360,0
03
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, мемлекеттік баж
0,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
466,0
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
0,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
156,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
0,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

6 942,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 942,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 942,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4 967,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 967,8
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 967,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 475,0
1
Правоохранительная деятельность
10 475,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 475,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10 475,0
04
Образование
944 610,1
1
Дошкольное воспитание и обучение
85 139,6
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
85 139,6
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
64 848,6
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
257,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
20 034,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
20 034,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
840 502,5
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
840 502,5
004
Общеобразовательное обучение
766 903,9
005
Дополнительное образование для детей и юношества
61 529,6
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
552,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 517,0
9
Прочие услуги в области образования
18 968,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 968,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

6 942,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 942,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 942,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4 967,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 967,8
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
4 967,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 475,0
1
Құқық қорғау қызметi
10 475,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 475,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
10 475,0
04
Бiлiм беру
944 610,1
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
85 139,6
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
85 139,6
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
64 848,6
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
257,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
20 034,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
20 034,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
840 502,5
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
840 502,5
004
Жалпы білім беру
766 903,9
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
61 529,6
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
552,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
11 517,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
18 968,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 968,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу