О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 января 2013 года за N 2803. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2013 года N 19/8-V
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2013 N 19/8-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2627854,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 229723,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3562,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2389576,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 4293,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2627854,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10003,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 12983,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2980,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2013 № 18/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты району 100 процентов согласно решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781 от 20 декабря 2012 года).
3. Районному управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисления сумм доходов в соответствующий бюджет по установленным нормативам.
4. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств, устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылдың 4 қаңтарында № 2803 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 19/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 19/8-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 7375-баптарына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына, “2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 7 желтоқсан 2012 жылғы № 8/99-V шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2781 болып тіркелген) Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2627854,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 229723,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3562,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 700,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2389576,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 4293,9 мың теңге;
2) шығындар – 2627854,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 10003,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 12983,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2980,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.12.2013 № 18/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2013 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 7 желтоқсан 2012 жылғы шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2781 болып тіркелген) белгіленсін.
3. Аудандық қазынашылық басқармасы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап тиісті бюджетке кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. Қазақстан Республикасы Еңбек кодесінің 238 бабы 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілерін жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайларда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.

5. Учесть по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» 234160,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Утвердить услуги по обеспечению деятельности аульного (сельского) округа согласно приложению № 4.
7. Учесть по функциональной группе 02 «Оборона» 16595,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Учесть по функциональной группе 04 «Образование» 1227918,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2013 № 18/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Учесть по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 159623,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Учесть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 420182,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 319648,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
12. Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 116281,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13.12.2013 № 18/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
13. Учесть по функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 17495,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
14. Учесть по функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации» 71540,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.08.2013 № 15/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).

5. Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 234160,8 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. № 4 қосымшаға сәйкес ауылдық (селолық) округтер бойынша қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер бекітілсін.
7. «Қорғаныс» 02 функционалдық тобы 16595,0 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. «Білім беру» 04 функционалдық тобы 1227918,0 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.12.2013 № 18/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. «Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 159623,0 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 420182,1 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 319648,2 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 116281,6 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 13.12.2013 № 18/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» 11 функционалдық тобы 17495,0 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
14.«Көлік және коммуникациялар» 12 функционалдық тобы 71540,0 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 20.08.2013 № 15/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

15. Учесть по функциональной группе 13 «Прочие» 44004,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 в редакции решения Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.11.2013 № 17/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
16. Учесть «Чистое бюджетное кредитование» 10003 тысяч тенге;
17. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 4480 тысяч тенге;
18. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению № 5.
19. Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета:
на оказание социальной помощи некоторым категориям граждан – 45796,0 тысяч тенге;
на средний ремонт улицы Абая в с. Караул – 48005,0 тысяч тенге;
на обеспечение повышения компьютерной грамотности населения – 844,0 тысяч тенге;
на оснащение типовых залов общеобразовательных школ – 3033,0 тысяч тенге;
на реконструкцию торгового дома под сельский клуб в с. Саржал – 165554,0 тысяч тенге;
на строительству водопровода в с. Токтамыс – 27310,0 тысяч тенге.
20. Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 106609,0 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 16177,0 тысяч тенге;
на предоставление специальных социальных услуг – 4255,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 24098,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 4347,0 тысяч тенге;
на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 2725,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 14221,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 3013,0 тысяч тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» - 12820,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 – 25690,0 тысяч тенге;

15. «Басқалар» 13 функционалдық тобы 44004,2 мың теңге болып есептелсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 11.11.2013 № 17/2-V шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. ««Таза бюджеттік кредит беру» 10003 мың теңге мөлшерінде есептелсін;
17. 2013 жылға арналған ауданның аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының төтенше резерві 4480 мың теңге болып белгіленсін.
18. № 5 қосымшаға сәйкес 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
19. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мынадай мөлшердегі трансферттер көзделгені ескерілсін:
мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке – 45796 мың теңге;
Қарауыл ауылындағы Абай көшесін орташа жөндеуге – 48005,0 мың теңге;
халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруға – 844,0 мың теңге;
жалпы білім беру мектептерінде типтік залдарды жарақтандыруға – 3033,0 мың теңге;
Саржал ауылындағы сауда үйін ауылдық клуб етіп қайта жасақтауға – 165554,0 мың теңге;
Тоқтамыс ауылында су құбыры құрылысын салуға – 27310,0 мың теңге.
20. 2013 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері құрамында республикалық бюджеттен мынадай мөлшердегі нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін:
эпизоотияға қарсы шараларды жүргізуге – 106609,0 мың теңге;
ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 16177,0 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 4255,0 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 24098,0 мың теңге;
Қазақстан Республикасында 2011-2020 жылдарға арналған білімді дамыту Мемлекеттік бағдарламаларын іске асыруға – 4347,0 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 2725,0 мың теңге;
мектеп мұғалімдерінің және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілерінің біліктілік санатын арттыру үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 14221,0 мың теңге;
үшсанатты біліктілік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 3013,0 мың теңге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға – 12820,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберіндегі іс-шараларды іске асыру үшін – 25690,0 мың теңге;

на строительству водопровода в с. Токтамыс – 276975,0 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020 – 135533,0 тысяч тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 50000,0 тысяч тенге;
на строительству средней школы на 300 мест в с. Саржал – 200000,0 тысяч тенге.
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                                Б. Тилеубай
Секретарь Абайского
районного маслихата                                Т. Амангазы
Приложение № 1 к решению
Абайского районного маслихата

Тоқтамыс ауылында су құбыры құрылысын салуға – 276975,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 135533,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға – 50000,0 мың теңге;
Саржал ауылында 300 орындық орта мектеп салуға – 200000,0 мың теңге.
21. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                    Б. Тілеубай
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                               Т. Аманғазы
Шығыс Қазақстан облысы
Абай аудандық мәслихатының

1 307,0
5
Налог на игорный бизнес
80,0
02
Фиксированный налог
80,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
877,0
1
Государственная пошлина
877,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
259,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
400,0
08
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
180,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
2,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
15,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверение машиниста-тракториста
21,0
2
Неналоговые поступления
3 562,0
01
Доходы от государственной собственности
304,4
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
300,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
300,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
4,4
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
4,4
06
Прочие неналоговые поступления
3 257,6
1
Прочие неналоговые поступления
3 257,6
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
3 257,6
3
Поступления от продажи основного капитала
700,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
700,0
1
Продажа земли
700,0
01
Поступления от продажи земельных участков
700,0
4
Поступления трансфертов
2 389 576,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2 389 576,0
2
Трансферты из областного бюджета
2 389 576,0
01
Целевые текущие трансферты

1 307,0
5
Ойын бизнесіне салық
80,0
02
Тіркелген салық
80,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
877,0
1
Мемлекеттік баж
877,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
259,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
400,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
180,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
21,0
2
Салықтық емес түсімдер
3 562,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
304,4
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
300,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
300,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
4,4
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
4,4
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
3 257,6
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
3 257,6
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
3 257,6
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
700,0
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
700,0
1
Жерді сату
700,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
700,0
4
Трансферттердің түсімдері
2 389 576,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
2 389 576,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
2 389 576,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

449
4
Hалог на транспортные средства
15 622,0
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
1 070,0
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
14 552,0
5
Единый земельный налог
2 420
01
Единый земельный налог
2 420
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
2 206
2
Акцизы
656
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
642,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
14
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
121
15
Плата за пользование земельными участками
121
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
1 173
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
185
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
428
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
149
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
117
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
11
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
257
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
27
5
Налог на игорный бизнес
257
02
Фиксированный налог
257
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 097
1
Государственная пошлина
1 097
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
277
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий нотариусами государственных нотариальных контор
0,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти

449
4
Көлік құралдарына салынатын салық
15 622,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
1 070,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
14 552,0
5
Бірыңғай жер салығы
2 420
01
Бірыңғай жер салығы
2 420
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
2 206
2
Акциздер
656
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
642,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
14
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
121
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
121
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
1 173
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
185
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
428,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкiлдiктердi есептiк тiркегенi, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшiн алым
149
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
117
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
11
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
257
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
27
5
Ойын бизнесіне салық
257
02
Тіркелген салық
257
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 097
1
Мемлекеттік баж
1 097
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
277
03
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, мемлекеттік баж
0,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж