О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 апреля 2012 года N 3/16-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2012 года за N 5-6-160. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата от 14 января 2013 года № 7/06-16)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата от 14.01.2013 № 7/06-16).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2571 от 6 апреля 2012 года) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 01-02/37-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2011 года за № 5-6-148, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» от 7 января 2012 года № 3-4 (10086-10087), от 11 января 2012 года № 5-6 (10088-10089), от 13 января 2012 года № 7 (10090), от 21 января 2012 года № 9 (10092), от 28 января 2012 года № 11 (10094), от 4 февраля 2012 года № 14 (10097)) следующие изменения и дополнения:
1) 1 пункт изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 4969507,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1430381,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9498,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6773,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3522855,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5091300,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20581,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22157,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1576,0 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-3 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 сәуірдегі N 3/16-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 16 сәуірде N 5-6-160 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 7-06/16 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2013.01.14 N 7-06/16 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/16-V (2012 жылғы 6 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2571 тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-3 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (2011 жылғы 30 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-6-148 тіркелген, «Аягөз жаңалықтары» газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 3-4 (10086-10087), 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 5-6 (10088-10089), 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 7 (10090), 2012 жылғы 21 қаңтардағы № 9 (10092), 2012 жылғы 28 қаңтардағы № 11 (10094), 2012 жылғы 4 ақпандағы № 14 (10097) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4969507,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1430381,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9498,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6773,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3522855,0 мың теңге;
2) шығындар – 5091300,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 20581,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22157,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1576,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19965,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19965,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 162339,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162339,6 тысяч тенге.»;
2) в приложении 1:
функциональную группу 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить следующими программами:
024 «Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020»;
041 «Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020»;
074 «Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»;
026 «Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020»;
3) приложения 123, утвержденные решением сессии районного маслихата № 01-02/37-3 от 22 декабря 2011 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 19965,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19965,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 162339,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162339,6 мың теңге.»;
2) 1 қосымшада:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 7 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
024 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу»;
041 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру»;
074 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға»;
026 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу»;
3) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 01-02/37-3 шешімімен бекітілген 123 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

535
5
Налог на игорный бизнес
2195
02
Фиксированный налог
2195
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
6958
1
Государственная пошлина
6958
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2643
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2655
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
46
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1354
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
19
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
27
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
212
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
2
Неналоговые поступления
9498
01
Доходы от государственной собственности

535
5
Құмар ойын бизнеске салық
2195
02
Тіркелген салық
2195
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
6958
1
Мемлекеттік баж
6958
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
2643
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2655
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
46
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1354
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
19
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
27
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
212
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсiмдер
9498
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер

998
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2724392
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3891
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3891
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2720501
004
Общеобразовательное обучение
2627664
005
Дополнительное образование для детей и юношества
40660
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
51073
9
Прочие услуги в области образования
219969,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
144815,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
144815,9
015
За счет средств местного бюджета
144815,9
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
75154
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1636
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27099
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
104
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17553
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
28762
06
Социальная помощь и социальное
513637
2
Социальная помощь
482593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
482593
002
Программа занятости
57771
100
Общественные работы
26952
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
11685
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1794
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
2230
104
Оказание мер государственной поддержки участникам программы занятости 2020
15110
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

998
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2724392
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3891
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3891
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2720501
004
Жалпы білім беру
2627664
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
40660
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
51073
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
219969,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
144815,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
144815,9
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
144815,9
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
75154
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1636
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелері үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
27099
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
104
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17553
023
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
28762
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
513637
2
Әлеуметтiк көмек
482593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
482593
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
57771
100
Қоғамдық жұмыстар
26952
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
11685
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1794
103
Республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
2230
104
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсету
15110
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

2828
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2841
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
49
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1449
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
20
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устроиств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами,пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
29
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
227
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
2
Неналоговые поступления
10161
01
Доходы от государственной собственности
3773
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3773
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3773
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
06
Прочие неналоговые поступления
6388
1
Прочие неналоговые поступления
6388
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
6388
3
Поступления от продажи основного капитала
7247
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
03
Продажа земли и нематериальных активов
7247
1
Продажа земли
7247
01
Поступления от продажи земельных участков
7247
2
Продажа нематериальных активов
0
02
Плата за продажу аренды земельных участков
0
4
Поступления трансфертов
2809356
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2809356
1
Трансферты из республиканского бюджета
0
01
Целевые текущие трансферты
02
Целевые трансферты на развитие
2
Трансферты из областного бюджета
2809356
01
Целевые текущие трансферты
02
Целевые трансферты на развитие
03
Субвенции
2809356
Функциональная группа
Сумма
(тысяч
тенге)
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
ІІ. Затраты

2828
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2841
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
49
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1449
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
20
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж- дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда ) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
29
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
227
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсiмдер
10161
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
3773
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3773
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3773
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
6388
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
6388
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
6388
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
7247
01
Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiктi сату
0
1
Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiктi сату
0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетiн түсiмдер
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
7247
1
Жерді сату
7247
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
7247
2
Материалдық емес активтерді сату
0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
0
4
Трансферттердің түсімдері
2809356
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2809356
1
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер
0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
02
Нысаналы даму трансферттері
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
2809356
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
02
Нысаналы даму трансферттері
03
Субвенциялар
2809356
Функционалдық топ
Сома
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Шығындар