О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2012 года N 6/5-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2012 года за N 2588. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 10/8-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 10/8-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнения в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2577 от 9 июля 2012 года), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 38/1-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-107, опубликовано в газете «Бесқарағай тынысы» 14 января 2012 года, за № 4, 5) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 2371091,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 289125,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 250652,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 263,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38210,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2081966,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2385741,8 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 13509,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14562,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1053,0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -28159,8 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28159,8 тысяч тенге.».
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено увеличение целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому – 200 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 1772 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено уменьшение целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 24 тысяч тенге.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 шілдедегі № 6/5-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде 2012 жылдың 17 шілдесінде № 2588 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10/8-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10/8-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2012 жылғы 3 шілдедегі № 4/49-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 9 шілдеде 2577 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 38/1-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-107 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 4, 5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 2371091,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 289125,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 250652,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 263,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38210,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2081966,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 2385741,8 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 13509,0 мың теңге, оның ішінде.
бюджеттік кредиттер – 14562,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1053,0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) – -28159,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –  28159,8 мың теңге.».
2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің көбеюі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
үйде оқитын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтумен, жабдықтармен қамтамасыз етуге – 200 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 1772 мың теңге.
2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің азаюы ескерілсін, оның ішінде:
облыстың алдында сіңірген еңбегі үшін зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 24 мың теңге.

29812
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
331
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
13743
9
Прочие услуги в области образования
73440
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24627
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9960
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
308
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10709
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3650
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48813
037
Строительство и реконструкция объектов образования
48813
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
194592
2
Социальная помощь
173140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173140
002
Программа занятости
39019
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7337
005
Государственная адресная социальная помощь
7226
006
Жилищная помощь
2214
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55762
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5341
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33212
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11421
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
542
023
Обеспечение деятельности центров занятости
11066
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21452
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

29812
063
"Назарбаев зияткерлік мектептер" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға
331
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
13743
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
73440
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24627
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9960
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
308
020
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
10709
023
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3650
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48813
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
48813
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
194592
2
Әлеуметтiк көмек
173140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173140
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39019
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7337
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7226
006
Тұрғын үй көмегі
2214
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55762
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5341
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33212
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11421
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
542
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
11066
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21452
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

4967
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
5000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
22465
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
0
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22465
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
22465
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17509
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17509
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17509
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10209
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов
7300
12
Транспорт и коммуникации
40150
1
Автомобильный транспорт
39450
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3450
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
3450
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
36000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
700
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
700
13
Прочие
92092
9
Прочие
92092
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2890
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12549
001
Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10633
013
Капитальные расходы государственных органов

4967
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
22465
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
0
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22465
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
22465
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17509
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17509
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
17509
001
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10209
013
Аудан аумағының қала құрылыстық дамуының сызбасын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, поселкелер мен ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
7300
12
Көлiк және коммуникация
40150
1
Автомобиль көлiгi
39450
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3450
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3450
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
36000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
700
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
700
13
Басқалар
92092
9
Басқалар
92092
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2890
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға
2890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12549
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10633
013
Мемлекеттік органдарды құрделі шығындары