О внесении изменений и дополнений в решение от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2012 года N 5/2-V. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2012 года за N 5-9-169. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 298)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 20.12.2012 № 298).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2571) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов под № 5-9-159, опубликовано в газетах «Ақ бұлақ» от 13 января 2012 года № 3, «Огни Прииртышья» от 13 января 2012 года № 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3 706 608 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 190 978 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 165 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 75 366 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 435 099 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«2) затраты – 3 849 897,5 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в новой редакции:
«3) чистое бюджетное кредитование – 46 292,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 555,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 263 тысячи тенге;»;
подпункт 5) изложить в новой редакции:
«5) дефицит (профицит) бюджета – -189 581,8 тысяча тенге;»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 189581,8 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 48 540 тысяч тенге;
погашение займов – 2 263 тысячи тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 5/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 17 сәуірде N 5-9-169 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 298 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2012.12.20 N 298 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы заңының 6-бабының 1-тармағы 1)-тармақшасын, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/16-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімін басшылыққа алып (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2571 болып тіркелген), Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 34/2-IV Глубокое аудандық мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 3 706 608 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 1 190 978 мың теңге;
салық емес түсімдер – 5 165 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 75 366 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 435 099 мың теңге;»;
2)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«2) шығындар – 3 849 897, 5 мың теңге;»;
3)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«3) таза бюджеттік несиелеу – 46 292,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 555,3 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2 263 мың теңге;»;
5)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«5) бюджет (профицит) тапшылығы – -189 581,8 мың теңге;»;
6)-тармақша жаңа басылымда мазмұндалсын:
«6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 189 581,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімі – 48 540 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 263 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 143 304,8 тысячи тенге.»;
2) в пункте 4:
абзацы первый и второй изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 402 678 тысяч тенге, в том числе:
20 863 тысячи тенге на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
3) в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции:
«Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 507 596 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац третий изложить в новой редакции:
«6 779 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов;»;
абзац шестой изложить в новой редакции:
«14 194 тысячи тенге на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;»;
абзац восьмой изложить в новой редакции:
«27 900 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;»;
дополнить абзацами тринадцатым и четырнадцатым следующего содержания:
«59 048 тысяч тенге на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020;
24 500 тысяч тенге на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры.»;
4) пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Предусмотреть в районном бюджете кредиты из республиканского бюджета в сумме 48 540 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.»;
5) приложения 156781011 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 234567 к настоящему решению;
6) дополнить приложением 13 согласно приложению 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        М. Пономарева
И.о. секретаря Глубоковского
районного маслихата                        С. Соколов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 13 апреля 2012 года № 5/2-V
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 14 декабря 2011 года № 34/2-IV
Бюджет Глубоковского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 143 304,8 мың теңге.»;
2) 4-тармақта:
бірінші және екінші абзацтар жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Облыстық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 402 678 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:
кейбір санаттағы азаматтарға (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандар мен ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге 20 863 мың теңге;»;
3) 5-тармақта:
бірінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«Республикалық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 507 596 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:»;
үшінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 6 779 мың теңге;»;
алтыншы абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білім беруді дамыту Мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға 14 194 мың теңге;»;
сегізінші абзац жаңа басылымда мазмұндалсын:
«мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға 27 900 мың теңге;»;
он үшінші және он төртінші абзацтармен мынадай мазмұнда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға 59 048 мың теңге;
жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға және жайластыруға 24 500 мың теңге.»;
4) 6-тармақ жаңа басылымда мазмұндалсын:
«6. Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыруға 48 540 мың теңге сомасында несиелер қарастырылсын.»;
5) осы шешімнің 1, 234567 қосымшаларына сәйкес 156781011 қосымшалар жаңа басылымда мазмұндалсын;
6) осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес 13 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1-қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Комиссия төрайымы                           М. Пономарева
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы м.а.                  С. Соколов
Глубокое аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі
№ 5/2-V шешіміне
1 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 34/2-IV шешіміне
1 қосымша
Глубокое ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Кіші сынып
Атауы
I. Кірістер

4898
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3098
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
15312
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24961
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24961
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24197
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
764
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
493586
1
Жилищное хозяйство
86648
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
30000
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
30000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
14048
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
14048
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2500
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
15000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
25100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
600
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
24500
2
Коммунальное хозяйство
285049
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5763
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5763
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
270286
005
Развитие коммунального хозяйства
10000
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

4898
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3098
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15312
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24961
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24961
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24197
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
764
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
493586
1
Тұрғын үй шаруашылығы
86648
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
30000
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
30000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14048
024
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14048
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17500
004
Азматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2500
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
15000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
25100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
600
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
24500
2
Коммуналдық шаруашылық
285049
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5763
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5763
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
8000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
270286
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
10000
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту