О внесении изменений в решение от 22 декабря 2011 года № 39-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 сентября 2012 года N 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 сентября 2012 года за N 2657. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 10-7/3
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата от 21.12.2012 N 10-7/3 (вводится в действие с 01.01.2013).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 сентября 2012 года № 5/72-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2648) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012 - 2014 годы» от 22 декабря 2011 года № 39-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-144, опубликовано в районной газете «Достык» от 28 января 2012 года № 8) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 3712772 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 493119 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15072 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3188581 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) затраты – 3722183,3 тысяч тенге;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 427300 тысяч тенге согласно приложению 5.»;
пятый, десятый абзацы пункта 11 изложить в следующей редакции:
«41743 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
«25987 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;».
Приложения 15 к решению сессии районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 39-1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 қыркүйектегі N 7-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 қыркүйекте N 2657 тіркелді. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-7/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Зайсан аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 10-7/3 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 11 қыркүйектегі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 5/72-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2648 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 39-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-11-144 нөмірімен тіркелген, аудандық «Достық» газетінің 2012 жылғы 28 қаңтардағы № 8 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 3712772 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 493119 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер бойынша – 15072 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3188581 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) шығындар – 3722183,3 мың теңге;»;
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 427300 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.»;
11 тармақтың бесінші, оныншы абзацтары келесі редакцияда жазылсын:
«41743 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;»;
«25987 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін үстемақы мөлшерін ұлғайтуға;».
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-1 шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

994
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
25469
9
Прочие услуги в области образования
178546
464
Отдел образования района (города областного значения)
173546
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
6820
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16694
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
14817
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13650
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
121365
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
241516
2
Социальная помощь
222120
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
222120
002
Программа занятости
35317
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6860
005
Государственная адресная социальная помощь
29129
006
Оказание жилищной помощи
3830
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69940
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3646
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27004
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32589
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1528
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения

994
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
25469
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
178546
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
173546
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6820
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16694
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14817
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13650
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
121365
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
241516
2
Әлеуметтiк көмек
222120
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
222120
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35317
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6860
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29129
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
3830
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69940
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3646
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27004
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32589
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1528
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1329
8
Используемые остатки бюджетных средств
9649,3
01
Остатки бюджетных средств
9649,3
1
Свободные остатки бюджетных средств
9649,3
Приложение 2
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 19 сентября 2012 года № 7-1
Приложение 5
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 39-1
Трансферты областного бюджета на 2012 год
Суммы
расхо-
дов
(тысяч
тенге)
Трансферты
в том числе:
На оказание
материальной
помощи некоторым
категориям
граждан
(участникам ВОВ,
инвалидам ВОВ,
лицам
приравненным
к участникам
ВОВ и инвалидам
ВОВ, семьям
погибших
военнослужащих)
На оказание
материальной
помощи
пенсионерам,
имеющим
заслуги
перед
Республикой
Казахстан
На оказание
материальной
помощи
пенсионерам,
имеющим
заслуги
перед
областью
Для обучения
детей из
малообеспечен- ных семей
в высших
учебных
заведениях
(стоимость
обучения,
стипендии,
проживание
в общежитии)
427300
6404
24
190
42000
продолжение таблицы:
Суммы
расхо-
дов
(тысяч
тенге)
Трансферты
в том числе:
На оказание
единовременной
материальной
помощи
многодетным
матерям
награжденным
подвесками
"Алтын алқа",
"Күміс алқа"
или получившие
ранее звание
"Мать-героиня"
и награжденные
орденом
"Материнская
слава" 1, 2
степени
На оказание
единовременной
материальной
помощи
многодетным
матерям,
имеющим 4 и
более
совместно
проживающих
несовершенно-
летних детей
На
реализацию
региональных
проектов
(Дорожная
карта)
На проведение
марафона-
эстафеты
"Расцвет села
- расцвет
Казахстана"
427300
9980
5350
131205
2378
продолжение таблицы:
Суммы
расхо-
дов
(тысяч
тенге)
Трансферты
в том числе:
На строительство
60-ти
квартирного
коммунального
жилого дома № 2
по ул.
Спамбетова
в г. Зайсан
На
благоустрой- ство сел
Реконструкция
водопроводных
сетей и
водозаборных
сооружений
г. Зайсан
На
реконструкцию
водопроводных
сетей и
сооружений
с. Айнабулак

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1329
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
9649,3
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
9649,3
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
9649,3
Зайсан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 7-1 шешіміне 2-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-1 шешіміне 5-қосымша
2012 жылға облыстық бюджеттен берілген трансферттер
Шығыстар
сомасы
(мың теңге)
Трансферттер
соның ішінде:
Азаматтардың
кейбір
санаттарына
материалдық
көмек көрсетуге
(ҰОС
қатысушыларға
және
мүгедектеріне,
соғысқа
қатысушыларға
теңестірілген
адамдарға, қаза
тапқан әскери
қызметшілердің
отбасыларына)
Қазақстан
Республикасы
алдында
еңбек
сіңірген
зейнеткер-
лерге
материалдық
көмек
көрсетуге
Облыс
алдында
еңбек
сіңірген
зейнеткер-
лерге
материалдық
көмек
көрсетуге
Аз қамтылған
отбасыларының
балаларын
жоғары оқу
орындарында
оқытуға
(оқыту құны,
стипендия,
жатаханада
тұруы)
427300
6404
24
190
42000
кестенің жалғасы:
Шығыстар
сомасы
(мың теңге)
Трансферттер
соның ішінде:
«Алтын Алқа»,
«Күміс Алқа»
белгілерімен
марапатталған
немесе бұрын
«Батыр Ана»
атағын алған
және 1, 2
дәрежелі «Ана
даңқы»
орденімен
марапатталған
көп балалы
аналарға бір
реттік көмек
көрсетуге
4 немесе одан
көп бірге
тұратын
кәмелетке
толмаған
балалары бар
көп балалы
аналарға бір
реттік
материалдық
көмек көрсетуге
Өңірлік
жобаларды
(Жол
картасы)
жүзеге
асыруға
"Ауылдың
гүлденуі-
Қазақстанның
гүлденуі"
марафон-
эстафетасын
өткізуге
427300
9980
5350
131205
2378
кестенің жалғасы:
Шығыстар сомасы
(мың теңге)
Трансферттер
соның ішінде:
Зайсан
қаласындағы
Спамбетов
көшесінде 60
пәтерлі
коммуналдық
№ 2 тұрғын үй
құрылысы
Ауылдарды
абаттан-
дыруға
Зайсан
қаласының су
жүйесі мен су
қондырғы-
ларын қайта
жаңағыртуға
Айнабұлақ
аулының су
құбыры
желілері
және
құрылым-
дарын қайта
жаңғырту