О бюджете Зыряновского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 13/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 января 2013 года N 2809. Утратило силу (письмо маслихата Зыряновского района от 09 января 2014 года № 07-07-09)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Зыряновского района от 09.01.2014 № 07-07-09).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1.Утвердить бюджет Зыряновского района на 2013-2015 годы согласно приложению 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 8110053,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2174725 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13501 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25788 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5896039,6 тысяч тенге;
2) затраты – 8136214,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 120139 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2180 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -144119,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144119,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Зыряновского района от 11.12.2013 № 26/2-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Учесть на 2013 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2781).

2013-2015 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 13/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қаңтарда N 2809 болып тіркелді. Күші жойылды (Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 09 қаңтардағы N 07-07-09 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Зырян ауданы мәслихатының 09.01.2014 N 07-07-09 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2781 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8110053,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2174725 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13501 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25788 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5896039,6 мың теңге;
2) шығындар – 8136214,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 117959 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 120139 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2180 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңе;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -144119,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144119,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Зырян ауданы мәслихатының 11.12.2013 № 26/2-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2781 болып тіркелген), 2013 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде есепке алынсын.

3. Городскому управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисления сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
4. Учесть в районном бюджете на 2013 год объем субвенций, переданных из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1460746 тысяч тенге, объем бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет - 0 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Зыряновского района от 17.07.2013 № 20/4-V (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 44165 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год, согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень расходов по администраторам бюджетных программ акимов городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, согласно приложениям 56789101112.

3. Аудандық қазынашылық бөлімі 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап тиісті бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетінен берілетін субвенциялар көлемі 1460746 мың теңге сомасында, аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік көлемдерді алу - 0 мың теңгеге ескерілсін.
5. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, селолық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Зырян ауданы мәслихатының 17.07.2013 № 20/4-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 44165 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2013 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, селолардың, селолық округтердің әкімдерінің бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiлерi бойынша шығындардың тізбесі 56789101112 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Зыряновского района от 17.07.2013 № 20/4-V (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Байбуринов
Секретарь маслихата
Зыряновского района                        Г. Денисова
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района
от 21 декабря 2012 года № 13/2-V
Бюджет района на 2013 год

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Зырян ауданы мәслихатының 17.07.2013 № 20/4-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Байбуринов
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы                           Г. Денисова
Зырян ауданы мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 13/2-V шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудан бюджеті