О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 33/297-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2012 года N 2/15-V. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2012 года за N 5-13-123. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 08 февраля 2013 года № 25)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 08.02.2013 № 25).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 33/297-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-13-103, опубликовано в газетах «Арай», «Луч» от 13, 18 января 2012 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 3 470 169 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 395 163 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 812 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступления официальных трансфертов – 3 069 194 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3 487 570,8 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – - 49 485 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (профицита) бюджета – 49 485 тысяч тенге.»;
2) приложения 1458, утвержденные решением сессии районного маслихата № 33/297-ІV от 21 декабря 2011 года, изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/297-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 наурыздағы N 2/15-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 10 сәуірде N 5-13-123 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 ақпандағы N 25 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 08.02.2013 N 25 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінде түпнұсқаның пунктуация мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/297-IV Катонқарағай аудандық мәслихатының  шешіміне(Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-103 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 13, 18 қаңтарда «Арай», «Луч» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 3 470 169 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 395 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 812 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
ресми трансферттердің түсімі бойынша – 3 069 194 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 3 487 570,8 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – - 49 485 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49 485 мың теңге.»;
2) аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/297-IV шешімімен бекітілген 1458-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

710
018
Капитальные расходы государственных органов
256
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
16879
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
14749
004
Капитальные расходы государственных органов
2130
2
Оборона
14081
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14081
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8081
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6000
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
430
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
430
021
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
430
4
Образование
2244981
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
174671
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
174293
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
378
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2061810
004
Общеобразовательное обучение
1981286
005
Дополнительное образование для детей и юношества
31079
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11500
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12021
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
773
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
25151
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8500
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
209118
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
209118
002
Программа занятости
41744
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

710
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
256
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
16879
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14749
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2130
02
Қорғаныс
14081
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14081
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8081
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
430
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
430
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
430
04
Бiлiм беру
2244981
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
174671
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
174293
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
378
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2061810
004
Жалпы білім беру
1981286
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
31079
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11500
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12021
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
773
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
25151
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
209118
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
209118
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
41744
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

011
Развитие объектов культуры
20000
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
51690
007
Функционирование районных (городских) библиотек
22121
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
12038
003
Капитальные расходы государственных органов
130
005
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
13600
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3416
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71450
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
54111
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12996
005
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
7308
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1556
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1000
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31251
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12828
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9179
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
391
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
2998
007
Капитальные расходы государственного органа
260
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4511
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4511
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8603
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8603
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8603
12
Транспорт и коммуникации
73101
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

011
Мәдениет объектілерін дамыту
20000
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51690
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
22121
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
385
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12038
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
130
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13600
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3416
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71450
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
54111
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12996
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7308
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1556
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1000
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31251
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12828
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9179
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
391
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2998
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
260
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4511
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4511
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8603
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8603
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8603
12
Көлiк және коммуникация
73101
123
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

3116
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3116
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
69985
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
68102
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1883
13
Прочие
36448
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13274
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13274
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
6402
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
6402
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3820
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие  регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3820
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
8952
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
8952
14
Обслуживание долга
2
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
2
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов
по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2
15
Трансферты
6036,5
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6036,5
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4068,5
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий бюджет
1968
III. Чистое бюджетное кредитование
27083
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29124
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29124
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

3116
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3116
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
69985
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
68102
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк) және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1883
13
Өзгелер
36448
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13274
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13274
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
6402
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6402
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3820
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3820
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
8952
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
8952
14
Борышқа қызмет көрсету
2
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2
15
Трансферттер
6036,5
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6036,5
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
4068,5
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1968
III. Таза бюджеттік несиелеу
27083
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29124
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29124
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и представление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
021
Капитальные расходы государственных органов
023
Создание центров занятости
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
009
Поддержка культурно-досуговой работы
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
033
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела предпринимательства
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий бюджет
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов выданных за счет государственного бюджета
IV
Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V
Дефицит (профицит) бюджета
VI
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
1
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
452
Отдел финансов
008
По договорам займа
8
Остаток бюджетных средств
1
Остаток бюджетных средств
1
Остаток бюджетных средств
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 33/297-ІV от 21 декабря 2011 года
Приложение 3 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 2/15-V от 30 марта 2012 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию
в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год
Функциональная группа
Сумма
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование

001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік несиелеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржылық активтермен жүргізілген операциялар сальдосы
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
1
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Бюджет қаражаты қалдықтары
8
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 30 наурыздағы
№ 2/15-V шешіміне 3 қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33/297-ІV шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында
күзелмейтін бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру