О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 9/63-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 января 2013 года N 2802. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 30 декабря 2013 года № 260)
Сноска. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата от 30.12.2013 № 260).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/99-V от 7 декабря 2012 года «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 876 325,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 457 294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 188,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 841 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 394 002,2 тысяч тенге;
2) затраты - 3 881 751,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 839 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 336 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 963 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 963 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 34 228,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 228,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата от 13.12.2013 № 19/131-V (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов согласно решения Восточно-Казахстанского областного маслихата № 8/99-V от 7 декабря 2012 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2781).

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 9/63-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 қаңтарда N 2802 болып тіркелді. Күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 желтоқсандағы N 260 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Катонқарағай аудандық мәслихатының 30.12.2013 N 260 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 7375 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2781 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 876 325,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 457 294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 188,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 841 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 394 002,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 881 751,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 14 839 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3336 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 13 963 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 963 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 228,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 228,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Катонқарағай аудандық мәслихатының 13.12.2013 № 19/131-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан бюджетіне 2013 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2781 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес 100 пайыз болып белгіленсін.

3. Катон-Карагайскому районному управлению казначейства с 1 января 2013 года производить зачисление сумм доходов по установленным нормативам.
4. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 4 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2013 год, финансируемых из местного бюджета, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ на 2013 год, не подлежащих секвестру, согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень целевых трансфертов на 2013 год из областного бюджета согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень целевых трансфертов на 2013 год из республиканского бюджета согласно приложению 7.

3. Катонқарағай аудандық қазынашылық басқармасы 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 238-бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес, ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт қызметкерлеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдары тізбесін жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 4 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2013 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында күзелмейтін бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен мақсатты ағымдағы және даму трансферттері 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен мақсатты ағымдағы және даму трансферттері 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2013 год согласно приложению 8.
11. Утвердить предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2013 год согласно приложению 9.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Е. Кешильбаев
Секретарь районного маслихата              Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 9/63-V от 21 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год

10. 2013 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2013 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Кешильбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9/63-V шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет

11316
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11087
005
Создание информационных систем
99
007
Капитальные расходы государственного органа
130
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5924
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5924
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15564
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15564
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11085
002
Создание информационных систем
99
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4000
015
Капитальные расходы государственного органа
380
12
Транспорт и коммуникации
101791
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3727
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3727
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
98064
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
96457
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1607
13
Прочие
75713,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36855,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14649
013
Капитальные расходы государственного органа
460
020
Создание информационных систем
99
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
21647,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1860,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1860,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

11316
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11087
005
Ақпараттық жүйелер құру
99
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5924
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5924
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15564
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15564
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11085
002
Ақпараттық жүйелер құру
99
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
380
12
Көлiк және коммуникация
101791
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3727
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3727
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
98064
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
96457
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1607
13
Басқалар
75713,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36855,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14649
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
020
Ақпараттық жүйелер құру
99
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
21647,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1860,8
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1860,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

14254
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4280
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1391
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1091
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10614
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10484
007
Капитальные расходы государственного органа
130
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная  деятельность
12748
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12748
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10618
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2000
015
Капитальные расходы государственного органа
130
12
Транспорт и коммуникации
202987
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3580
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
3580
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
199407
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
197687
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1720
13
Прочие
36209
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14833
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14573
013
Капитальные расходы государственных органов
260
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7382
001
Обеспечение деятельности отдела  предпринимательства
7382
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

14254
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4280
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1391
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1091
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10614
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10484
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12748
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12748
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10618
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
12
Көлiк және коммуникация
202987
123
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3580
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3580
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
199407
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
197687
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1720
13
Өзгелер
36209
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14833
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14573
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7382
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7382
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

70662
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
112000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10917
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1837
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9080
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
51336
007
Функционирование районных (городских) библиотек
22229
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
13875
003
Капитальные расходы государственных органов
130
005
Проведение государственной информационной политики через средства массовой информации
13407
004
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1139
10
Сельское, водное, лесное, рыбное  хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32244
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
21489
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14330
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4580
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1488
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1091
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10755
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10625
007
Капитальные расходы государственного органа
130
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная  деятельность
12822
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12822
001
Услуги по реализации государственной политики  в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10692
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2000
015
Капитальные расходы государственного органа

70662
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
112000
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10917
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1837
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9080
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51336
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
22229
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
556
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13875
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13407
004
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
1139
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32244
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
21489
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14330
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4580
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1488
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1091
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10755
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10625
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12822
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12822
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10692
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

Сноска. Приложение 4 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата от 13.12.2013 № 19/131-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Катонқарағай аудандық мәслихатының 13.12.2013 № 19/131-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
024
Создание информационных систем
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
002
Создание информационных систем
004
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
005
Дополнительное образование для детей и юношества
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
024
Ақпараттық жүйелер құру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования.
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и представление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
012
Создание информационных систем
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
012
Ақпараттық жүйелер құру
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

005
Развитие коммунального хозяйства
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
003
Поддержка культурно-досуговой работы
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
004
Создание информационных систем
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
004
Ақпараттық жүйелер құру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
002
Создание информационных систем
003
Капитальные расходы государственного органа
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
452
Отдел финансов района (города областного
значения)
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 5 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 9/63-V от 21 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ,
не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения
районного бюджета на 2013 год

001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Ақпараттық жүйелер құру
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
III. Таза бюджеттік несиелеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржылық активтермен жүргізілген операциялар сальдосы
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9/63-V шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында
күзелмейтін бюджеттік бағдарламалар тізбесі

260
Приложение 8 к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
№ 9/63-V от 21 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2013
год с разделением на бюджетные программы, направленные на
реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Сноска. Приложение 8 в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата от 12.11.2013 № 18/128-V (вводится в действие с 01.01.2013).
Функциональная группа
2013 год
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты

260
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9/63-V шешіміне 8 қосымша
2013 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды
(бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік
бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының
тізбесі
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Катонқарағай аудандық мәслихатының 12.11.2013 № 18/128-V (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
2013 жыл
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар