Об организации молодежной практики
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 2416. Зарегистрировано управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 февраля 2012 года за N 5-14-148. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района от 04 июня 2012 года N 2543
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Курчумского района от 04.06.2012 N 2543.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 2416 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 20 ақпанда N 5-14-148 тіркелді. Күші жойылды - Күршім ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 маусымдағы N 2543 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Күршім ауданы әкімдігінің 2012.06.04 N 2543 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру Қағидасына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Коммунальному государственному учреждению «Центр занятости» акимата Курчумского района организовать молодежную практику (далее - молодежная практика).
2. Организовать молодежную практику для выпускников в возрасте до 29 лет.
3. Утвердить перечень предприятий и учреждений, организовавших молодежную практику, согласно приложению.
4. Осуществлять финансирование молодежной практики на основании заключенных договоров с работодателями ежемесячно в соответствии с утвержденными планами финансирования уполномоченным органом в пределах сумм, предусмотренных на эти цели из республиканского бюджета.

1. Күршім ауданы әкімдігінің «Жұмыспен қамту орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі жастар практикасын ұйымдастырсын (бұдан әрі - жастар практикасы).
2. Жастар практикасы 29 жасқа дейінгі түлектерге ұйымдастырылсын.
3. Жастар практикасы ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен мекемелердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Жастар практикасын қаржыландыру уәкілетті орган бекіткен жоспар бойынша ай сайын осы мақсатқа республика бюджетінен қарастырылған қаржы есебінен, жұмыс берушілермен жасалған келісім-шарт негізінде жүзеге асырылсын.