О внесении изменений и дополнений в решение от 20 декабря 2011 года № 31-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 апреля 2012 года N 2-6. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 апреля 2012 года № 5-14-151. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 29 декабря 2012 года № 215)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Курчумского районного маслихата от 29.12.2012 № 215).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 апреля 2012 года № 3/16-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-ІV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2571 от 6 апреля 2012 года), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 31-3 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-146, опубликовано в газете «Заря» от 13 января 2012 года № 4, от 18 января 2012 года № 5, 20 января 2012 года № 6, 25 января 2012 года № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 3572082 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 411679 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4767 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 177 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3155459 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 3610417,2 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 56715 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 58248 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1533 тысячи тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета - - 95050,2 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицит) бюджета - 95050,2 тысяч тенге.»;

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 31-3 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі N 2-6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 18 сәуірде N 5-14-151 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 желтоқсандағы N 215 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Күршім аудандық мәслихатының 2012.12.29 N 215 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-ІV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 3/16-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2571 нөмірімен 2012 жылдың 6 сәуірінде тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 31-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-14-146 нөмірімен 2011 жылдың 30 желтоқсанында тіркелген, «Рауан» газетінің 2012 жылғы 13 қаңтардағы № 4, 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 5, 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 6, 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 7 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 3572082 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 411679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4767 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 177 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 3155459 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 3610417,2 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру - 56715 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 58248 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1533 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профицит) - - 95050,2 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 95050,2 мың теңге.»;

2) в пункте 6:
второй абзац изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) - 4637 тысяч тенге;»;
третий абзац изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью - 144 тысяч тенге;»;
3) в пункте 7:
третий абзац изложить в следующей редакции:
«для реализации мер социальной поддержки специалистов - 6968 тысяч тенге;»;
шестой абзац изложить в следующей редакции:
«на реализацию Государственной программы развития образования в Республики Казахстан на 2011-2020 годы - 24088 тысяч тенге;»;
десятый абзац изложить в следующей редакции:
«на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» - 8916 тысяч тенге;»;
одиннадцатый абзац дополнить в следующей редакции:
«на реализацию мероприятий в рамках «Программы занятости - 2020» - 39149 тысяч тенге;»;
двенадцатый абзац дополнить в следующей редакции:
«ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по «Программе занятости - 2020» - 59048 тысяч тенге;»;
тринадцатый абзац дополнить в следующей редакции:
«строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках «Программы занятости - 2020» - 27737 тысяч тенге;»;
четырнадцатый абзац дополнить в следующей редакции:
«проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 168993 тысячи тенге.»;
4) в пункте 8:
второй абзац изложить в следующей редакции:
«бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов - 58248 тысяч тенге.»;
5) приложения 15678 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Г. Кожахметова
Секретарь Курчумского
районного маслихата                        К. Абилмажинов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 10 апреля 2012 года № 2-6
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 31-3
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

2) 6 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың кейбір санаттарына (ҰОС қатысушыларға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге - 4637 мың теңге;»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«облыстың алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге - 144 мың теңге;»;
3) 7 тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 6968 мың тенге;»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 24088 мың тенге;»;
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу мәселелерін шешу үшін - 8916 мың теңге;»;
он бірінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасы шеңберіндегі іс-шараларды іске асыруға - 39149 мың теңге;»;
он екінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу - 59048 мың теңге;»;
он үшінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына - 27737 мың теңге;»;
он төртінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
«мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға - 168993 мың теңге.»;
4) 8 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер - 58248 мың теңге.»;
5) аталған шешімнің 15678 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Г. Қожахметова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 сәуіріндегі
№ 2-6 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 31-3 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

689
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1189
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
6
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
2
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
369
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
3
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
48
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста- машиниста
126
2
Неналоговые поступления
4767
01
Доходы от государственной собственности
1645
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1645
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1645
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
2
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
2
9
Прочие доходы от государственной собственности
0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
0
06
Прочие неналоговые поступления
3120
1
Прочие неналоговые поступления
3120
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
620
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
2500
3
Поступления от продажи основного капитала
177
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0
03
Продажа земли и нематериальных активов
177
1
Продажа земли
177
01
Поступления от продажи земельных участков
177
02
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
0
4
Поступления трансфертов
3155459,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3155459,0
2
Трансферты из областного бюджета
3155459,0
01
Целевые текущие трансферты

689
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1189
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
6
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
2
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
369
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
3
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
48
21
Тракторшы-машинисттің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
126
2
Салықтық емес түсiмдер
4767
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1645
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1645
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
1645
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
2
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
2
9
Мемлекеттік меншіктен түсетін басқа да кірістер
0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
3120
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
3120
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
620
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
2500
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
177
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
177
1
Жерді сату
177
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
177
02
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттердің түсімдері
3155459,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3155459,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3155459,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

8173
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
9000
015
Капитальные расходы государственных органов
75
12
Транспорт и коммуникации
85708
1
Автомобильный транспорт
84424
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6424
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
6424
015
За счет средств местного бюджета
6424
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
78000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78000
015
За счет средств местного бюджета
78000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1284
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1284
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1284
13
Прочие
45884
9
Прочие
45884
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8916
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
8916
452
Отдел финансов района (города областного значения)
8120
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8120
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
8120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13500
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13260
013
Капитальные расходы государственного органа
240
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
15348
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
15235
003
Капитальные расходы государственного органа

8173
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
75
12
Көлiк және коммуникация
85708
1
Автомобиль көлiгi
84424
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6424
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6424
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6424
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
78000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78000
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
78000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1284
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1284
024
Кентшілік (қалаішілік) қала маңындағы ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1284
13
Өзгелер
45884
9
Өзгелер
45884
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8916
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
8916
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
8120
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8120
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
8120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13500
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13260
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
240
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
15348
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15235
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары