О внесении изменений и дополнений в решение от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 09 июля 2012 года N 4-36/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июля 2012 года за N 2590. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 187-03/12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21.12.2012 № 187-03/12).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии статье 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2012 года № 4/49-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 08 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2577 от 09 июля 2012 года) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-137 от 29 декабря 2011 года, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 16 января 2012 года в № 6-7-8-9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы 5 111 632,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов 4 421 629,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты 5 191 736,8 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 01 «Государственные услуги общего характера» 464 507,0 тысяч тенге;
функциональная группа 02 «Оборона» 15 059,0 тысяч тенге;
функциональная группа 03 «Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность» 7317,0 тысяч тенге;
функциональная группа 04 «Образование» 3 272 870,0 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 420 040,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 358 848,4 тысяч тенге;
функциональная группа 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» 173 341,0 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 135 873,0 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 09 шілдедегі N 4-36/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 17 шілдеде N 2590 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 187-03/12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 187-03/12 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 03 шілдедегі № 4/49-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылдың 09 шілдесінде 2577 санымен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 29 желтоқсанында 5-18-137 санымен тіркелген, "Уақыт тынысы" газетінің 2012 жылдың 16 қаңтарында № 6-7-8-9 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер 5 111 632,0 мың теңге, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері 4 421 629,0 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар 5 191 736,8 мың теңге, оның ішінде:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" 01 функционалдық тобы 464 507,0 мың теңге;
"Қорғаныс" 02 функционалдық тобы 15 059,0 мың теңге;
"Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" 03 функционалдық тобы 7 317,0 теңге;
"Білім беру" 04 функционалдық тобы 3 272 870,0 мың теңге;
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету" 06 функционалдық тобы 420 040,0 мың теңге;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" 07 функционалдық тобы 358 848,4 мың теңге;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" 08 функционалдық тобы 173 341,0 мың теңге;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" 10 функционалдық тобы 135 873,0 мың теңге;

функциональная группа 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» 10 025,0 тысяч тенге;
функциональная группа 12 «Транспорт и коммуникации» 143 921,0 тысяч тенге;
функциональная группа 13 «Прочие» 180 022,0 тысяч тенге.»;
2) в приложении 1:
по функциональной группе 04 «Образование» дополнить:
программой 464.067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций» 142 229,0 тысяч тенге;
дополнить:
программой 466.037 «Строительство и реконструкция объектов образования» 3000,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» дополнить:
программой 451.067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций» 308,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» дополнить:
программой 466.003 «Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда» 1000,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 8 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» дополнить:

"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" 11 функционалдық тобы – 10 025,0 мың теңге;
"Көлiк және коммуникация" 12 функционалдық тобы 143 921,0 мың теңге;
"Өзгелер" 13 функционалдық тобы 180 022,0 мың теңге.";
2) 1 қосымша:
"Бiлiм беру" 04 функционалдық тобы:
"Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 142 229,0 мың теңге" 464.067 бағдарламасымен толықтырылсын;
"Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау 3000,0 мың теңге" 466.037 бағдарламасымен толықтырылсын;
"Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыруға" 06 функционалдық тобы:
"Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 308,0 мың теңге" 451.067 бағдарламасымен толықтырылсын;
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" 07 функционалдық тобы:
"Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу 1000,0 мың теңге" 466.003 бағдарламасымен толықтырылсын;
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікке" 08 функционалдық тобы:

программой 455.010 «Капитальные расходы государственного органа» 680,0 тысяч тенге;
программой 455.032 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций» 13 250,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 13 «Прочие» дополнить:
программой 458.067 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций» 138 150,0 тысяч тенге.
2. Приложения 12 изложить в новой редакции.

"Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 680,0 мың теңге" 455.010 бағдарламасымен толықтырылсын;
"Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 13 250,0 мың теңге" 455.032 бағдарламасымен толықтырылсын;
"Өзгелер" 13 функционалдық тобы:
"Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 138 150,0 мың теңге" 458.067 бағдарламасымен толықтырылсын.
2. 12 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.

72964
9
Прочие услуги в области образования
267821
464
Отдел образования района (города областного значения)
264821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13356
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39155
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
26861
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
34200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
142229
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
420040
2
Социальная помощь
353961
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
353961
002
Программа занятости
67117
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26570
005
Государственная адресная социальная помощь
19000
006
Оказание жилищной помощи
8400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79061
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9552
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48159
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
78300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1824
023
Обеспечение деятельности центров занятости
15978
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
66079
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29225
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

72964
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
267821
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
264821
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13356
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9020
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39155
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
26861
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
34200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
142229
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
3000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
420040
2
Әлеуметтік көмек
353961
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
353961
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
67117
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26570
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19000
006
Тұрғын үй көмегі
8400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79061
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9552
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
48159
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
78300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1824
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
15978
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
66079
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66079
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29225
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

5920
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
43740
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5596
010
Капитальные расходы государственного органа
680
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13250
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15299
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12120
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
3179
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
8915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6575
004
Капитальные расходы государственного органа
2340
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
135873
1
Сельское хозяйство
27511
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5137
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5137
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
18524
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2850
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
6
Земельные отношения
9712
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9712
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9712
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
98650
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
98650
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
98650
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10025
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10025
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10025
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

5920
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
43740
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19526
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5596
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
680
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13250
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15299
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12120
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
3179
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
8915
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6575
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2340
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
135873
1
Ауыл шаруашылығы
27511
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5137
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5137
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22374
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18524
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2850
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
6
Жер қатынастары
9712
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9712
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9712
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
98650
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
98650
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
98650
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10025
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10025
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10025
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер