О внесении изменений в решение от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2012 года N 8-68/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года за N 2771. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 187-03/12)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Урджарского районного маслихата от 21.12.2012 № 187-03/12).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 7/96-V от 29 ноября 2012 года «О внесении изменений в решение от 08 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2751) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 33-353-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-137, опубликовано в газете «Уақыт тынысы» от 16 января 2012 года в № 6-7-8-9) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы 5 165 767,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления трансфертов 4 413 364,1 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты 5 245 872,6 тысяч тенге, в том числе:
функциональная группа 04 «Образование» 3 294 269,1 тысяч тенге;
функциональная группа 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» 386 347,0 тысяч тенге;
функциональная группа 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» 361 120,4 тысяч тенге;
функциональная группа 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» 134 787,0 тысяч тенге;»;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 168,0 тысяч тенге, в том числе:

"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы N 8-68/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда N 2771 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 187-03/12 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Үржар аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 187-03/12 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы» 2011 жылғы 08 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2012 жылғы 29 қарашадағы № 7/96-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2751 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 33-353-IV Үржар аудандық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-137 нөмірімен тіркелген, «Уақыт тынысы» газетінің 2012 жылдың 16 қаңтарында 6-7-8-9 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер 5 165 767,8 мың теңге, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері 4 413 364,1 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар 5 245 872,6 мың теңге, оның ішінде:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 3 294 269,1 мың теңге;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету» 06 функционалдық тобы 386 347,0 мың теңге;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 361 120,4 мың теңге;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы 134 787,0 мың теңге;»;
3) таза бюджеттік кредит беру – 24 168,0 мың теңге, соның ішінде:

2767312
006
Дополнительное образование для детей
60968
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1508
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
72964
9
Прочие услуги в области образования
266843,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
244523,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13742
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9020
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39155
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
25786
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
31196,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
125624
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22320
037
Строительство и реконструкция объектов образования
22320
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
386347
2
Социальная помощь
319501
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
319501
002
Программа занятости
66457
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2503
005
Государственная адресная социальная помощь
14339
006
Оказание жилищной помощи
8093
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79331
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9552
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
49256
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

2767312
006
Балаларға қосымша білім беру
60968
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1508
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
72964
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
266843,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
244523,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13742
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9020
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39155
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25786
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
31196,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
125624
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22320
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
22320
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
386347
2
Әлеуметтік көмек
319501
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
319501
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
66457
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2503
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14339
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
8093
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79331
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9552
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
49256
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар