О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2011 года № 41/2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01 февраля 2012 года N 2/2-V. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 07 февраля 2012 года за N 5-19-165. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14 января 2013 года № 14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14.01.2013 № 14).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2012 года № 2/10-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 января 2012 года за № 2567) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 41/2-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-160, опубликовано в газете «ЛЗ Сегодня» от 5 января 2012 года № 1) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 630 454 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 033 652 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 880 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 582 422 тысяч тенге;
2) затраты – 2 714 163,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 907 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 3 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 96 616,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 96 616,9 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 9 708 тысяч тенге;
погашение займов - 268 тысяч тенге;

"2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 01 ақпандағы N 2/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 07 ақпанда N 5-19-165 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013.01.14 N 14 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 қаңтардағы № 2/10-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 27 қаңтарда № 2567 тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1) «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-IV  шешіміне(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-160 тіркелген, «ЛЗ Сегодня» газетінде 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 1 санында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер - 2 630 454 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 033 652 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4 880 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9 500 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 582 422 мың теңге;
2) шығындар - 2 714 163,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 9 907 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 10 175 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 3 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 3 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 96 616,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 96 616, 9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздан түскен түсімдер - 9 708 мың теңге;
қарызды өтеу - 268 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств - 87 176,9 тысяч тенге.»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на мероприятия по благоустройству аулов (сел) в следующих размерах:
1) 29 979 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов, в том числе на освещение улиц населенных пунктов - 14 700 тысяч тенге, благоустройство населенных пунктов - 15 279 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год за счет средств областного бюджета трансферты на возмещение потерь бюджету Шемонаихинского района в сумме 450 000 тысяч тенге.»;
в пункте 15:
подпункты 1), 4), 8) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа в сумме 115 193 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«4) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 39 833,9 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«8) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 45 026 тысяч тенге, согласно приложению 12;»;
приложения 15812 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Т. Абайдельдинов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 1 февраля 2012 года № 2/2-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 41/2-IV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

бюджеттік қаражаттан пайдаланылған қалдықтар - 87 176,9 мың теңге.»;
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«13. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ауылдарды (селоларды) абаттандыру бойынша іс-шараларға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде көзделсін:
1) 29 979 мың теңге - елді мекендерді абаттандыруға, соның ішінде елді мекендерді жарықтандыруға – 14 700 мың теңге, елді мекендерді абаттандыруға – 15 279 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 13-1 - тармағымен толықтырылсын:
«13-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте Шемонаиха ауданы бюджетінің шығындарын қайтаруға облыстық бюджеті қаражаты есебінен 450000 мың теңге сомасымен трансферттер көзделсін.»;
15-тармақта:
1), 4), 8) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5-қосымшаға сәйкес 115 193 мың теңге сомасында қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;»;
«4) 8-қосымшаға сәйкес 39 833,9 мың теңге сомасында ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;»;
«8) 12-қосымшаға сәйкес 45 026 мың теңге сомасында елді мекендерді абаттандыруға және көгаландыруға;»;
аталған шешімнің 15812 және 13 қосымшалары осы шешімнің 1234 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Т. Абайдельдинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шығыс Қазақстан облысы
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 2/2-V шешiмiне
1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 41/2-IV шешiмiне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

1714982
1
Дошкольное воспитание и обучение
82614
464
Отдел образования района (города областного значения)
82614
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
82139
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
475
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1575324
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1028
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1028
464
Отдел образования района (города областного значения)
1574296
003
Общеобразовательное обучение
1461300
006
Дополнительное образование для детей
75851
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
36041
9
Прочие услуги в области образования
57044
464
Отдел образования района (города областного значения)
56944
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14315
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16400
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17429
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
6900
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
100
037
Строительство и реконструкция объектов образования
100
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
178453
2
Социальная помощь
150900
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150900
002
Программа занятости
35749
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5437
005
Государственная адресная социальная помощь

1714982
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
82614
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
82614
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
82139
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
475
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
1575324
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1028
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1028
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1574296
003
Жалпы бiлiм беретін оқыту
1461300
006
Балаларға қосымша білім беру
75851
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
36041
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
57044
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
56944
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14315
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16400
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1900
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17429
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
6900
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
100
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
178453
2
Әлеуметтiк көмек
150900
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
150900
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35749
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5437
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек