О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2012 года № 3078. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 2 февраля 2013 года № 6-1
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 02.02.2013 № 6-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, Законом Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 6-V "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" от 6 декабря 2011 года № 36-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3075, опубликованное 15 декабря 2011 года в газете "Приуралье" № 145-146 и 15 декабря 2011 года в газете "Орал өңірі" № 144-145), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "69 546 931" заменить цифрой "86 303 394";
цифру "32 221 097" заменить цифрой "26 069 471";
цифру "31 887" заменить цифрой "814 927";
цифру "37 293 147" заменить цифрой "59 418 196";
в подпункте 2) цифру "68 688 598" заменить цифрой "86 311 857";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "4 756 540" заменить цифрой "6 478 834";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "5 339 604" заменить цифрой "7 270 079";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "583 064" заменить цифрой "791 245";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "971 083" заменить цифрой "312 500";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "971 083" заменить цифрой "312 500";
в подпункте 5) цифру "-4 869 290" заменить цифрой "-6 799 797";
в подпункте 6) цифру "4 869 290 " заменить цифрой "6 799 797";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 сәуірде № 3078 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 2 ақпандағы № 6-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013.02.02 № 6-1 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 наурыздағы № 6-V "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 20 наурыздағы № 350 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3075 тіркелген, 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Приуралье" газетінде № 145-146 және 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде № 144-145 жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "69 546 931" деген сан "86 303 394" деген санмен ауыстырылсын;
"32 221 097" деген сан "26 069 471" деген санмен ауыстырылсын;
"31 887" деген сан "814 927" деген санмен ауыстырылсын;
"37 293 147" деген сан "59 418 196" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "68 688 598" деген сан "86 311 857" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "4 756 540" деген сан "6 478 834" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "5 339 604" деген сан "7 270 079" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "583 064" деген сан "791 245" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "971 083" деген сан "312 500" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "971 083" деген сан "312 500" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-4 869 290" деген сан "-6 799 797" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "4 869 290" деген сан "6 799 797" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "поступление займов" цифру "5 339 604" заменить цифрой "7 270 079";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "32";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "25 469 972" заменить цифрой "33 445 113";
в абзаце девятом цифру "25 000" заменить цифрой "125 000";
в абзаце тринадцатом цифру "1 279 369" заменить цифрой "1 125 898";
в абзаце четырнадцатом цифру "2 209 999" заменить цифрой "2 395 524";
абзац шестнадцатый исключить;
в абзаце двадцать пятом цифру "328 993" заменить цифрой "461 873";
в абзаце двадцать шестом цифру "1 220 344" заменить цифрой "1 106 983";
в абзаце двадцать седьмом цифру "97 615" заменить цифрой "102 267";
абзац двадцать девятый изложить в следующей редакции "на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"-41 983 тыс. тенге;
в абзаце тридцатом после слов "районного значения" дополнить словами "и улиц населенных пунктов";
в абзаце тридцать втором цифру "1 675 000" заменить цифрой "2 125 000";
в абзаце тридцать третьем цифру "586 000" заменить цифрой "1 691 793";
в абзаце тридцать четвертом цифру "336 729" заменить цифрой "1 431 267";
в абзаце сороковом цифру "755 600" заменить цифрой "797 384";
в абзаце сорок втором цифру "1 819 376" заменить цифрой "2 447 630";
в абзаце сорок четвертом цифру "1 303 000" заменить цифрой "3 172 800";
в абзаце сорок шестом цифру "611 604" заменить цифрой "672 279";
дополнить абзацами сорок седьмым, сорок восьмым, сорок девятым, пятидесятым следующего содержания:
"на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных – 87 322 тыс. тенге;
на решение вопросов обустройства моногородов – 132 140 тыс. тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения – 1 400 000 тыс. тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов" - 950 000 тыс. тенге";
в подпункте 2) цифру "531 561" заменить цифрой "527 845";
в абзаце втором цифру "35 333" заменить цифрой "31 617";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в республиканский бюджет в сумме 1 378 647 тыс. тенге.";
4) дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:

"қарыздар түсімі" жолындағы "5 339 604" деген сан "7 270 079" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "32" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "25 469 972" деген сан "33 445 113" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "25 000" деген сан "125 000" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "1 279 369" деген сан "1 125 898" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "2 209 999" деген сан "2 395 524" деген санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзац алынып тасталсын;
жиырма бесінші абзацта "328 993" деген сан "461 873" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "1 220 344" деген сан "1 106 983" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма жетінші абзацта "97 615" деген сан "102 267" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзац мынадай редакциясында жазылсын "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға-41 983 мың теңге";
отызыншы абзацта "аудандық маңызы бар" сөздерінен кейін "және елді мекендердің көшелерін" сөздерімен толықтырылсын;
отыз екінші абзацта "1 675 000" деген сан "2 125 000" деген санмен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацта "586 000" деген сан "1 691 793" деген санмен ауыстырылсын;
отыз төртінші абзацта "336 729" деген сан "1 431 267" деген санмен ауыстырылсын;
қырқыншы абзацта "755 600" деген сан "797 384" деген санмен ауыстырылсын;
қырық екінші абзацта "1 819 376" деген сан "2 447 630" деген санмен ауыстырылсын;
қырық төртінші абзацта "1 303 000" деген сан "3 172 800" деген санмен ауыстырылсын;
қырық алтыншы абзацта "611 604" деген сан "672 279" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы қырық жетінші, қырық сегізінші, қырық тоғызыншы, елуінші абзацтармен толықтырылсын:
"ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді жүргізуге және ұйымдастыруға - 87 322 мың теңге;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге - 132 140 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға - 1 400 000 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде қалалардың инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 950 000 мың теңге.";
2) тармақшадағы "531 561" деген сан "527 845" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "35 333" деген сан "31 617" деген санмен ауыстырылсын;
3) 3-тармақ келесі мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2012 жылға арналған облыстық бюджетте 1 378 647 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді республикалық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
4) келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:

"3-1. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 2 367 125 тыс. тенге, в том числе:
1 250 563 тыс. тенге – целевые текущие трансферты;
1 116 562 тыс. тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
5) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в областном бюджете на 2012 год поступление возврата неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городским) бюджетами в сумме 180 383 тыс. тенге.";
6) в пункте 5:
цифру "583 064" заменить цифрой "791 245";
цифру "470 314" заменить цифрой "678 495";
7) в пункте 11 цифру "407 739" заменить цифрой "307 739";
8) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              А. Айтимов
Секретарь областного маслихата   М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата
от 4 апреля 2012 года № 2-3
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 декабря 2011 года № 36-1
Областной бюджет на 2012 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

"3-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 367 125 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1 250 563 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
1 116 562 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
5) келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған облыстық бюджетке аудандық (қалалық) бюджеттерден 180 383 мың теңге сомадағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтарудың түсуі қарастырылғаны ескерілсін.";
6) 5-тармақта:
"583 064" деген сан "791 245" деген санмен ауыстырылсын;
"470 314" деген сан "678 495" деген санмен ауыстырылсын;
7) 11-тармақта "407 739" деген сан "307 739" деген санмен ауыстырылсын;
8) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  А. Әйтімов
Облыстық мәслихат хатшысы        М. Құлшар
Мәслихаттың
2012 жылғы 4 сәуірдегі
№ 2-3 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 36-1 шешіміне
1 қосымша
2012 жылғы арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

268 670
261
Управление образования области
1 404 224
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
705 086
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
574 966
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
21 747
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 238 172
253
Управление здравоохранения области
211 616
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
211 616
261
Управление образования области
3 026 556
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 812 168
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
125 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
89 388
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
1 112 533
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 150
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 150
253
Управление здравоохранения области
28 589
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
28 589
060
Подготовка и переподготовка кадров
261
Управление образования области
1 081 794
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 081 794
9
Прочие услуги в области образования
2 459 234
261
Управление образования области
1 076 484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
59 663
002
Создание информационных систем
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
32 729
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования

268 670
261
Облыстың білім басқармасы
1 404 224
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
705 086
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
574 966
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 747
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 238 172
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
211 616
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
211 616
261
Облыстың білім басқармасы
3 026 556
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 812 168
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
125 000
047
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарының өндiрiстiк оқыту шеберлерiне өндiрiстiк оқытуды ұйымдастырғаны үшiн қосымша ақы белгiлеу
89 388
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1 112 533
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 150
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
2 150
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
28 589
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
28 589
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
261
Облыстың білім басқармасы
1 081 794
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1 081 794
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 459 234
261
Облыстың білім басқармасы
1 076 484
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 663
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Облыстық мемлекеттік Білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
32 729
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

36 291
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
220 737
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
207 103
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
013
Капитальные расходы государственного органа
152
029
Методическая работа
50 133
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
178 518
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
64 375
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
226 783
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
271
Управление строительства области
1 382 750
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
508 198
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
33 949
037
Строительство и реконструкция объектов образования
840 603
05
Здравоохранение
17 611 060
1
Больницы широкого профиля
228 307
253
Управление здравоохранения области
228 307
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
228 307
2
Охрана здоровья населения
808 951
253
Управление здравоохранения области
808 951
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
557 667
006
Услуги по охране материнства и детства
142 492
007
Пропаганда здорового образа жизни
107 901
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках
Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
891
3
Специализированная медицинская помощь
5 435 235
253
Управление здравоохранения области

36 291
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
220 737
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
207 103
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
152
029
Әдістемелік жұмыс
50 133
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
178 518
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
64 375
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
226 783
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 382 750
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
508 198
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
33 949
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
840 603
05
Денсаулық сақтау
17 611 060
1
Кең бейiндi ауруханалар
228 307
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
228 307
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
228 307
2
Халықтың денсаулығын қорғау
808 951
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
808 951
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
557 667
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
142 492
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
107 901
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
891
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 435 235
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

806 715
271
Управление строительства области
1 516 358
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 516 358
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 822 884
1
Социальное обеспечение
1 534 639
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 066 987
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
563 911
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
244 691
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
258 385
261
Управление образования области
467 652
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
433 515
037
Социальная реабилитация
34 137
271
Управление строительства области
0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2
Социальная помощь
112 899
256
Управление координации занятости и социальных программ области
112 899
003
Социальная поддержка инвалидов
112 899
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 175 346
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 103 043
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70 803
004
Создание информационных систем
007
Капитальные расходы государственного органа
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
76 971
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
14 540
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
865 729
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

806 715
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 516 358
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 516 358
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
2 822 884
1
Әлеуметтiк қамтамасыз ету
1 534 639
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 066 987
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
563 911
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
244 691
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 385
261
Облыстың білім басқармасы
467 652
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
433 515
037
Әлеуметтік сауықтандыру
34 137
271
Облыстың құрылыс басқармасы
0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2
Әлеуметтiк көмек
112 899
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
112 899
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
112 899
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 175 346
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 103 043
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 803
004
Ақпараттық жүйелер құру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 971
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 540
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
865 729
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

75 000
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
265
Управление предпринимательства и промышленности области
72 303
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
72 303
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 658 826
1
Жилищное хозяйство
4 382 906
253
Управление здравоохранения области
100 380
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
100 380
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
328 162
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
328 162
271
Управление строительства области
3 919 177
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 691 793
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
97 884
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 125 000
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
4 500
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
5 275 920
271
Управление строительства области
2 112 097
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
76 040
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
100 000
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

75 000
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
72 303
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
72 303
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 658 826
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 382 906
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
100 380
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
100 380
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
328 162
062
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
328 162
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 919 177
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 691 793
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
97 884
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 125 000
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 500
056
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2
Коммуналдық шаруашылық
5 275 920
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 112 097
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
76 040
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
100 000
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

151 023
003
Капитальные расходы государственного органа
2 000
004
Развитие информационно-маркетинговой системы сельского хозяйства
007
Создание информационных систем
010
Государственная поддержка племенного животноводства
575 453
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
22 144
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
29 431
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
11 210
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
454 714
024
Строительство и реконструкция государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 522
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
15 000
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
122 650
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
102 267
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
102 267
2
Водное хозяйство
366 717
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
255
Управление сельского хозяйства области
28 442
009
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

151 023
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
004
Ауыл шаруашылығының ақпараттық-маркетингтік жүйесін дамыту
007
Ақпараттық жүйелер құру
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
575 453
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
22 144
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
29 431
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
11 210
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
454 714
024
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) салу және қайта жағарту
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 522
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
15 000
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
122 650
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
102 267
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыру үшiн мамандарға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
102 267
2
Су шаруашылығы
366 717
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
28 442
009
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

4 447
035
Формирование региональных стабилизационных фондов
продовольственных товаров за счет трансфертов из
республиканского бюджета
658 583
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
104 474
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
319 745
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
319 745
271
Управление строительства области
257 595
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
54 676
023
Создание информационных систем
109
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
32 919
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
170 000
124
Проведение мероприятий на расходы развития по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
272
Управление архитектуры и градостроительства области
62 150
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
22 150
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
40 000
003
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12
Транспорт и коммуникации
3 073 096
1
Автомобильный транспорт
1 482 772
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 482 772
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 482 772
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4
Воздушный транспорт
19 082
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
19 082
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
19 082
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1 571 242
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

4 447
035
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен азық-түлiк тауарларының өңiрлiк тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
658 583
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
104 474
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
319 745
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
319 745
271
Облыстың құрылыс басқармасы
257 595
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 676
023
Ақпараттық жүйелер құру
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
32 919
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
170 000
124
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша даму шығыстарына арналған іс-шаралар жүргізу
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
62 150
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 150
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
40 000
003
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12
Көлiк және коммуникация
3 073 096
1
Автомобиль көлiгi
1 482 772
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 482 772
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 482 772
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
19 082
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
19 082
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
19 082
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1 571 242
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

1 571 242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
47 985
002
Развитие транспортной инфраструктуры
694 943
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
107 814
006
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
720 500
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
13
Прочие
5 668 077
1
Регулирование экономической деятельности
115 256
265
Управление предпринимательства и промышленности области
115 256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
109 256
002
Капитальные расходы государственного органа
6 000
006
Создание информационных систем
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
5 552 821
257
Управление финансов области
3 054 789
012
Резерв местного исполнительного органа области
307 739
025
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Западно-Казахстанской области на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона
2 747 050
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
76 658
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
34 675
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
41 983
265
Управление предпринимательства и промышленности области
824 240
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
300 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
141 784
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
382 456
271
Управление строительства области
104 429
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
104 429
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 492 705
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

1 571 242
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 985
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
694 943
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
107 814
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
720 500
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
13
Өзгелер
5 668 077
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
115 256
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
115 256
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 256
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 000
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9
Басқалар
5 552 821
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 054 789
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
307 739
025
Батыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне өңірдің шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 747 050
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
76 658
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
34 675
020
Республикалық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге "Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға ауылдық (селолық) округтердi жайластыру мәселелерiн шешуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
41 983
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
824 240
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
300 000
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
141 784
016
"Бизнестің 2020 жылға дейінгі жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
382 456
271
Облыстың құрылыс басқармасы
104 429
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
104 429
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 492 705
024
"Бизнестiң жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту