О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 июля 2009 года № 174 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2012 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 января 2013 года № 3147. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 325
Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 325 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 20 июля 2009 года № 174 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов на государственном языке № 3028, опубликовано от 6 августа 2009 года в газете "Орал өңірі" № 87) нижеследующие изменения и дополнения:
в заголовке и в тексте постановления, за исключением пункта 2 указанного постановления, слово "водоемов" заменить словами "водоемов и (или) участков";
перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения, утвержденный указанным постановлением:
в разделе "Акжаикский район" дополнить строками следующего содержания:
"2-1. Река Грачи 1 10 километр;
2-2. Река Грачи 2 10 километр;
2-3. Участок реки Кушум от Донгелекского гидроузла до Пятимарского водохранилища, ниже Пятимарского гидроузла 120 километр";
в разделе "Бурлинский район" дополнить строкой следующего содержания:
"6-1. Река Караоба 67 километр";
в разделе "Жангалинский район" дополнить строкой следующего содержания:
"14-1. Озеро Жалтырколь 320 гектар";
в разделе "Зеленовский район" дополнить строками следующего содержания:
"25-2. Пруд Пеньковский на балке Пеньковская 12,6 гектар;
25-3. Водохранилище Степное 400 гектар";
в разделе "Сырымский район" дополнить строками следующего содержания:
"35-1. Река Шолаканкаты 25 километр;
35-2. Река Калдыгайты 120 километр";
в разделе "Теректинский район" дополнить строками следующего содержания:
"49-1. Озеро Карабас 280 гектар;
49-2. Река Ащысай 25 километр".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Салыкова Е. Г.

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 20 шілдедегі № 174 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 269 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2013 жылғы 14 қаңтарда № 3147 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 қаулысымен
Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.12.2014 № 325 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2009 жылғы 20 шілдедегі № 174 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3028 тіркелген, 2009 жылғы 6 тамыздағы "Орал өңірі" газетінің № 87 жарияланған) төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
қаулының атауында және мәтінінде, аталған қаулының 2-тармағын қоспағанда, "су тоғандарының" деген сөздер "су айдындарының және (немесе) учаскелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесінде:
"Ақжайық ауданы" бөлімі төмендегідей жолдармен толықтырылсын:
"2-1. Грачи 1 өзені 10 километр;
2-2. Грачи 2 өзені 10 километр;
2-3. Дөңгелек су торабынан Пятимар су қоймасына дейінгі, Пятимар су торабынан төменгі Көшім өзенінің бөлігі 120 километр";
"Бөрлі ауданы" бөлімі төмендегідей жолмен толықтырылсын:
"6-1. Қараоба өзені 67 километр";
"Жаңақала ауданы" бөлімі төмендегідей жолмен толықтырылсын:
"14-1. Жалтыркөл көлі 320 гектар";
"Зеленов ауданы" бөлімі төмендегідей жолдармен толықтырылсын:
"25-2. Пеньковская жырасындағы Пеньковский тоғаны 12,6 гектар;
25-3. Степное су қоймасы 400 гектар";
"Сырым ауданы" бөлімі төмендегідей жолдармен толықтырылсын:
"35-1. Шолақаңқаты өзені 25 километр;
35-2. Қалдығайты өзені 120 километр";
"Теректі ауданы" бөлімі төмендегідей жолдармен толықтырылсын:
"49-1. Қарабас көлі 280 гектар;
49-2. Ащысай өзені 25 километр".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Е. Ғ. Салықовқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области                     Н. Ногаев

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                       Н. Ноғаев