О внесении изменения в решение Уральского городского маслихата от 2 июля 2008 года № 9-14 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Уральска"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 4-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 7 мая 2012 года за № 7-1-229. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21 октября 2013 года № 17-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21.10.2013 № 17-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
Руководствуясь статьями 67 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Уральска" от 2 июля 2008 года № 9-14 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-101, опубликованное 24 июля 2008 года в газете "Жайық үні" № 30 и 24 июля 2008 года в газете "Пульс города" № 30) следующее изменение:
в пункте 1 указанного решения исключить подпункт 1) и подпункт 17).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и делам молодежи Уральского городского маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель 4-ой очередной
сессии Уральского городского
маслихата                        Е. Бактияр
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. Шыныбеков

Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 2 шiлдедегi № 9-14 "Орал қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету туралы" шешiмiне өзгеріс енгiзу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 4-10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 мамырда № 7-1-229 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы № 17-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 21.10.2013 № 17-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 67 баптарын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек көрсету туралы" 2008 жылғы 2 шiлдедегi № 9-14 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 7-1-101 тiркелген, 2008 жылғы 24 шiлдеде "Жайық үнi" газетiнде № 30 және 2008 жылғы 24 шiлдеде "Пульс города" газетiнде № 30 жарияланған) келесi өзгеріс енгiзiлсiн:
көрсетілген шешімнің 1 тармағынан 1) тармақша және 17) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қалалық мәслихатының әлеуметтік мәселелер мен жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
кезекті 4-ші сессиясының
төрағасы                         Е. Бақтияр
Орал қалалық
мәслихатының хатшысы             А. Шыныбеков