О внесении дополнений в постановление акимата города Уральска от 15 декабря 2011 года № 3166 "Об организации и финансировании молодежной практики по городу Уральску"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 марта 2012 года № 701. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 мая 2012 года № 7-1-230. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31 января 2014 года № 162

Орал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 3166 "Орал қаласы бойынша жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы № 701 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда № 7-1-230 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 162 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 31.01.2014 № 162
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", учитывая запросы и предложения от предприятий города, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 31.01.2014 № 162 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын жүзеге асыру шаралары туралы" қаулысын басшылыққа алып, жұмыспен қамту шараларын жүзеге асыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: