О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 36-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 апреля 2012 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2012 года № 7-2-134. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 января 2013 года № 8-2
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.01.2013 № 8-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2-3 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата " О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 36-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-2-129, опубликованное 12 января 2012 года, 19 января 2012 года, 26 января 2012 года, 2 февраля 2012 года, 9 февраля 2012 года, 16 февраля 2012 года, 1 марта 2012 года, 15 марта 2012 года в газете "Жайық таңы" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "3 699 757" заменить цифрой "3 815 804";
цифру "3 041 211" заменить цифрой "3 157 258";
в подпункте 2):
цифру "3 694 060" заменить цифрой "3 823 967";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "67 956" заменить цифрой "108 609";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "67 956" заменить цифрой "108 609";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "4 590";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "4 590";
в подпункте 5):
в строке "дефицит(профицит) бюджета" цифру "-62 259" заменить цифрой "-121 362";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "62 259" заменить цифрой "121 362";
в строке "поступление займов" цифру "67 956" заменить цифрой "72 810";

Ақжайық аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 мамырда № 7-2-134 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 8-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 05.01.2013 № 8-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 2-3 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-2-129 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы, 2012 жылғы 19 қаңтардағы, 2012 жылғы 26 қаңтардағы, 2012 жылғы 2 ақпандағы, 2012 жылғы 9 ақпандағы, 2012 жылғы 16 ақпандағы, 2012 жылғы 1 наурыздағы, 2012 жылғы 15 наурыздағы "Жайық таңы" газетінде № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"3 699 757" деген сан "3 815 804" деген санмен ауыстырылсын;
"3 041 211" деген сан "3 157 258" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 694 060" деген сан "3 823 967" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "67 956" деген сан "108 609" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "67 956" деген сан "108 609" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "4 590" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "4 590" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығы (профициті)"жолындағы "-62 259" деген сан "-121 362" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану)" жолындағы "62 259" деген сан "121 362" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "67 956" деген сан "72 810"деген санмен ауыстырылсын;

в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "54 249";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              К. Досмуканов
Секретарь маслихата              Д. Джаксыбаев
Приложение
к решению маслихата района
от 19 апреля 2012 года № 3-1
"О внесении изменений в решение
Акжаикского районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 36-2
"О районном бюджете на 2012-2014 годы""
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 36-2
"О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Районный бюджет на 2012 год
Категория
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "54 249" деген санмен ауыстырылсын.
2) аталып отырған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Қ. Досмұқанов
Мәслихат хатшысы                 Д. Жақсыбаев
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 сәуірдегі № 3-1
"Ақжайық аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2
"2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы" шешіміне
өзгерістер енгізу туралы шешіміне
қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
"2012-2014 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы"
№ 36-2 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

18967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
18967
003
Капитальные расходы государственных органов
0
123
Аппарат акима района в городе города районного значения поселка, аула (села), аульного(сельского) округа
5476
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5476
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2060
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2060
023
Оказание содействия экономическому развития регионов и системы расселения населения в рамках программы "Развитие регионов"
0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7016
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7016
013
Капитальные расходы государственных органов
0
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-
территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
0
14
Обслуживание долга
5
1
Обслуживание долга
5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
5
15
Трансферты
7242
1
Трансферты
7242
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7242
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1786
016
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
1243
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
0
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
4213
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
108609
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории,охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
108609
1
Сельское хозяйство
108609

18967
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18967
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5476
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
5476
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2060
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2060
023
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін
0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7016
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7016
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
0
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарларын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға арналған іс-шаралар жүргізу
0
14
Борышқа қызмет көрсету
5
1
Борышқа қызмет көрсету
5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
5
15
Трансферттер
7242
1
Трансферттер
7242
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7242
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1786
016
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
1243
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берлетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4213
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК НЕСИЕЛЕНДІРУ
108609
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
108609
1
Ауыл шаруашылығы
108609