О внесении изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 34-2 "О бюджете Бокейординского района на 2012-2014 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 апреля 2012 года № 7-4-129. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 11-4
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.07.2013 № 11-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2–3 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 34-2 "О бюджете на 2012-2014 годы Бокейординского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 7-4-124, опубликованное 13 февраля 2012 года в газете "Орда жұлдызы" № 6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "1 860 140" заменить цифрами "2 150 708";
цифры "193 849" заменить цифрами "190 331";
цифры "1 933" заменить цифрами "5 451";
цифры "1 663 137" заменить цифрами "1 953 705";
в подпункте 2) цифры "1 858 004" заменить цифрами "2 173 380";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "41 259" заменить цифрами "67 600";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "41 259" заменить цифрами "67 600";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "89 274";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрами "89 274";
в подпункте 5) цифры "-39 123" заменить цифрами "-179 546";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "39 123" заменить цифрами "179 546";
в строке "поступление займов" цифры "41 259" заменить цифрами "46 113";

Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 34-2 "Бөкей ордасы ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 сәуірде № 7-4-129 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдеде № 11-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.07.2013 № 11-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-4-124 тіркелген, 2012 жылғы 13 ақпандағы "Орда жұлдызы" газетінің № 6 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы "1 860 140" деген сандар "2 150 708" деген сандармен ауыстырылсын;
"193 849" деген сандар "190 331" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 933" деген сандар "5 451" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 663 137" деген сандар "1 953 705" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 858 004" деген сандар "2 173 380" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "41 259" деген сандар "67 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "41 259" деген сандар "67 600" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "89 274" деген сандармен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "89 274" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-39 123" деген сандар "-179 546" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "39 123" деген сандар "179 546" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "41 259" деген сандар "46 113" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "135 569";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифры "272 809" заменить цифрами "568 231";
в двенадцатом абзаце цифры "78 150" заменить цифрами "108 851";
в пятнадцатом абзаце цифры "6 687" заменить цифрами "7 060";
в шестнадцатом абзаце цифры "41 259" заменить цифрами "46 113";
дополнить семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым абзацами следующего содержания:
"капитальный ремонт средней общеобразовательной школы имени Кусаинова в селе Муратсай Бокейординского района – 99 104 тыс. тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы "Развития регионов" - 2 160 тыс. тенге;
строительство водопровода в селе Жиеккум Бокейординского района Западно-Казахстанской области – 80 000 тыс. тенге;
на развитие коммунального хозяйства (строительство гостиницы в селе Орда на 15 мест) – 76 040 тыс. тенге;

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "135 569" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы "272 809" деген сандар "568 231" деген сандармен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "78 150" деген сандар "108 851" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "6 687" деген сандар "7 060" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "41 259 " деген сандар "46 113" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"Бөкей ордасы ауданының Мұратсай ауылындағы Құсайынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебін күрделі жөндеу – 99 104 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру үшін – 2 160 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Бөкей Ордасы ауданы Жиекқұм ауылының су құбырын салу – 80 000 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға (Орда ауылындағы 15 орындық қонақ үй құрылысына) – 76 040 мың теңге;

разработка проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода в селе Бисен Бокейординского района" - 1 410 тыс. тенге;
на обеспечение санаторно-курортного лечения ветеранов – 780 тыс. тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Н. Тажмуратов
Секретарь маслихата              Е. Танатов
Приложение
к сессии № 2-2 от 12 апреля 2012 года
Бокейординского районного маслихата
Приложение 1
к сессии № 34-2 от 15 декабря 2011 года
Бокейординского районного маслихата
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылындағы су құбырын қайта құру" жобалық-сметалық құжаттама дайындау – 1 410 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге – 780 мың теңге.";
3) аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Н. Тәжмұратов
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Таңатов
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 12 сәуірдегі
№ 2-2 шешіміне қосымша
Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сомасы
Сынып
Кіші сынып
Табыс түрлерінің мазмұны
І. Кірістер