О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 34-2 "О бюджете Бокейординского района на 2012-2014 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2012 года № 3130. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 11-4
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.07.2013 № 11-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012–2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3114) Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение сессии Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 34-2 "О бюджете на 2012-2014 годы Бокейординского района" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 7-4-124, опубликованное 7-13 января 2011 года в газете "Орда жұлдызы" № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 150 708" заменить цифрами "2 140 060";
цифры "1 953 705" заменить цифрами "1 943 057";
в подпункте 2) цифры "2 173 380" заменить цифрами "2 160 167";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "67 600" заменить цифрами "50 611";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "67 600" заменить цифрами "50 611";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "89 274" заменить цифрами "89 824";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "89 274" заменить цифрами "89 824";
в подпункте 5) цифры "-179 546" заменить цифрами "-160 542";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "179 546" заменить цифрами "160 542";
в строке "поступление займов" цифры "46 113" заменить цифрами "29 124";
в пункте 3:
в подпункте 1):

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 34-2 "Бөкей ордасы ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3130 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдеде № 11-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.07.2013 № 11-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы № 5-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3114 тіркелген) сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-4-124 тіркелген, 2012 жылғы 7-13 қантардағы "Орда жұлдызы" газетінің № 6 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 150 708" деген сандар "2 140 060" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 953 705" деген сандар "1 943 057" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 173 380" деген сандар "2 160 167" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "67 600" деген сандар "50 611" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "67 600" деген сандар "50 611" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "89 274" деген сан "89 824" деген сандармен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "89 274" деген сан "89 824" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-179 546" деген сандар "-160 542" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "179 546" деген сандар "160 542" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "46 113" деген сандар "29 124" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшада:

цифры "568 231" заменить цифрами "540 594";
во втором абзаце цифры "4 097" заменить цифрами "4 094";
в пятом абзаце цифры "3 560" заменить цифрами "4 332";
в шестом абзаце цифры "15 476" заменить цифрами "13026";
в седьмом абзаце цифры "773" заменить цифрами "413";
в четырнадцатом абзаце цифры "10 000" заменить цифрами "9 933";
в шестнадцатом абзаце цифры "7 060" заменить цифрами "6 551";
в семнадцатом абзаце цифры "46 113" заменить цифрами "29 124";
в восемнадцатом абзаце цифры "99 104" заменить цифрами "91 073";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"568 231" деген сандар "540 594" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "4 097" деген сандар "4 094" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "3 560" деген сандар "4 332" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "15 476" деген сандар "13 026" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "773" деген сандар "413" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "10 000" деген сандар "9 933" деген сандармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "7 060" деген сандар "6 551" деген сандармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "46 113" деген сандар "29 124" деген сандармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы "99 104" деген сандар "91 073" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.