О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 34-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2012 года № 3133. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 января 2013 года № 6-9
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21.01.2013 № 6-9
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 34-2 (зарегистированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-5-137, опубликованное 21 января 2012 года, 28 января 2012 года в газете "Жаңарған өңір" № 4, № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 491 658" заменить цифрой "2 345 119";
цифру "503 770" заменить цифрой "503 082";
цифру "1 152" заменить цифрой "1 208";
цифру "770" заменить цифрой "1 402";
цифру "1 985 966" заменить цифрой "1 839 427";
в подпункте 2) цифру " 2 509 660" заменить цифрой "2 363 121";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қаңтардағы № 6-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 21.01.2013 № 6-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 34-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-5-137 нөмерімен тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 28 қаңтардағы, "Жаңарған өңір" газетінде № 4, № 5 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшадағы "2 491 658" деген сан "2 345 119" деген санмен ауыстырылсын;
"503 770" деген сан "503 082" деген санмен ауыстырылсын;
"1 152" деген сан "1 208" деген санмен ауыстырылсын;
"770" деген сан "1 402" деген санмен ауыстырылсын;
"1 985 966" деген сан "1 839 427" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 509 660" деген сан "2 363 121" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

12 080
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 080
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения   бюджета  и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
11 758
002
Создание информационных систем
322
02
Оборона
2 058
1
Военные нужды
2 058
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 058
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 058
04
Образование
1 418 583
1
Дошкольное воспитание и обучение
125 213
464
Отдел образования района (города областного значения)
125 213
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
121 437
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 000
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 776
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 262 212
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 262 212
003
Общеобразовательное обучение
1 178 368
006
Дополнительное образование для детей
64 893
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
542
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа,
специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 409
9
Прочие услуги в области образования
31 158
464
Отдел образования района (города областного значения)
30 808
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 342
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 798
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
352
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

12 080
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 080
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 758
002
Ақпараттық жүйелер құру
322
02
Қорғаныс
2 058
1
Әскери мұқтаждықтар
2 058
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 058
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 058
04
Бiлiм беру
1 418 583
1
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту
125 213
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
125 213
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
121 437
021
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
1 000
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2 776
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 262 212
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 262 212
003
Жалпы білім беру
1 178 368
006
Балаларға қосымша білім беру
64 893
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
542
064
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
18 409
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
31 158
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 808
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 342
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 798
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
352
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері