О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 40-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2012 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 ноября 2012 года № 3112. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2013 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2013 № 10-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 40-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-7-137, опубликованное 21 января 2012 года, 27 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 7 апреля 2012 года, 14 апреля 2012 года в газете "Ауыл тынысы" № 3, № 12, № 13, № 14, № 15) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 136 643" заменить цифрой "4 138 567";
цифру "825 262" заменить цифрой "827 246";
цифру "9 900" заменить цифрой "7 916";
цифру "3 249 185" заменить цифрой "3 251 109";
в подпункте 2) цифру "4 103 726" заменить цифрой "4 105 650";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "207 252" заменить цифрой "265 500";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "249 907" заменить цифрой "308 155";
в подпункте 5) цифру "-178 101" заменить цифрой "-236 349";
в подпункте 6) цифру "178 101 " заменить цифрой "236 349";
в строке "поступление займов" цифру "249 507" заменить цифрой "307 755";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "637 302" заменить цифрой "697 474";
в абзаце пятом цифру "15 983" заменить цифрой "16 161";

Зеленов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 23 қарашадағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 қарашада № 3112 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 18 наурыздағы № 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 18.03.2013 № 10-7 шешімімен (қол қойылған куннен бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 7 сәуірдегі, 2012 жылғы 14 сәуірдегі "Ауыл тынысы" газетінің № 3, № 12, № 13, № 14, № 15 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 136 643" деген сан "4 138 567" деген санмен ауыстырылсын;
"825 262" деген сан "827 246" деген санмен ауыстырылсын;
"9 900" деген сан "7 916" деген санмен ауыстырылсын;
"3 249 185" деген сан "3 251 109" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 103 726" деген сан "4 105 650" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "207 252" деген сан "265 500" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "249 907" деген сан "308 155" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-178 101" деген сан "-236 349" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "178 101" деген сан "236 349" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" жолындағы "249 507" деген сан "307 755" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "637 302" деген сан "697 474" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "15 983" деген сан "16 161" деген санмен ауыстырылсын;