О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 40-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2012 года № 3123. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2013 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2013 № 10-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно–Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно–Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3114) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 40-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-7-137, опубликованное 21 января 2012 года, 27 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 7 апреля 2012 года, 14 апреля 2012 года в газете "Ауыл тынысы" № 3, № 12, № 13, № 14, № 15) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 138 567" заменить цифрой "4 133 749";
цифру "3 251 109" заменить цифрой "3 246 291";
в подпункте 2) цифру "4 105 650" заменить цифрой "4 100 832";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "697 474" заменить цифрой "692 656";
в абзаце третьем цифру "8194" заменить цифрой "8 188";
в абзаце пятом цифру "16 161" заменить цифрой "15 418";
в абзаце шестом цифру "39 202" заменить цифрой "39 144";
в абзаце седьмом цифру "2 539" заменить цифрой "1 150";
в абзаце восьмом цифру "4 029" заменить цифрой "3 029";
в абзаце десятом цифру "19 314" заменить цифрой "17 926";
в абзаце четырнадцатом цифру "9 692" заменить цифрой "6 855";
в абзаце семнадцатом цифру "110 073" заменить цифрой "109 667";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:

Зеленов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда № 3123 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 18 наурыздағы № 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 18.03.2013 № 10-7 шешімімен (қол қойылған куннен бастап күшіне енеді)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3114 тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 40-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылғы 27 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 7 сәуірдегі, 2012 жылғы 14 сәуірдегі "Ауыл тынысы" газетінің № 3, № 12, № 13, № 14, № 15 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "4 138 567" деген сан "4 133 749" деген санмен ауыстырылсын;
"3 251 109" деген сан "3 246 291" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 105 650" деген сан "4 100 832" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "697 474" деген сан "692 656" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "8 194" деген сан "8 188" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "16 161" деген сан "15 418" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "39 202" деген сан "39 144" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "2 539" деген сан "1 150" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "4 029" деген сан "3 029" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "19 314" деген сан "17 926" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "9 692" деген сан "6 855" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "110 073" деген сан "109 667" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:

268 979
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
268 724
022
Капитальные расходы государственного органа
255
9
Прочие государственные услуги общего характера
26 894
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 894
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 234
015
Капитальные расходы государственного органа
1 660
02
Оборона
1 851
1
Военные нужды
1 851
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 851
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 851
04
Образование
2 702 40
1
Дошкольное воспитание и обучение
172 930
464
Отдел образования района (города областного значения)
172 930
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
146 715
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
684
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
25 531
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 472 06
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 539
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 539
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 470 67
003
Общеобразовательное обучение
2 316 11
006
Дополнительное образование для детей
111 234
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 150
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
38 460
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

268 979
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
268 724
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
255
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
26 894
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 894
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 234
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 660
02
Қорғаныс
1 851
1
Әскери мұқтаждықтар
1 851
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 851
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 851
04
Білім беру
2 702 940
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
172 930
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
172 930
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
146 715
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
684
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
25 531
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 472 206
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 539
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 539
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 470 667
003
Жалпы білім беру
2 316 811
006
Балаларға қосымша білім беру
111 234
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 150
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
38 460
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдарының күрделі шығыстары