О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 48-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 декабря 2012 года № 8-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 декабря 2012 года № 3120. Утратило силу - решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 10-9.
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 10-9
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 14 декабря 2011 года № 48-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за № 7-8-138, опубликованное 20 января 2012 года, 30 января 2012 года, 6 февраля 2012 года, 13 февраля 2012 года в районной газете "Ауыл айнасы" № 4, № 5, № 6, № 7), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "3 687 708" заменить цифрой "3 598 616";
в строке "налоговым поступлениям" цифру "630 250" заменить цифрой "715 906";
в строке "поступлениям трансфертов" цифру "3 054 733" заменить цифрой "2 879 985";
в подпункте 2) цифру "3 640 850" заменить цифрой "3 551 758";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "116 433" заменить цифрой "98 758";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "121 299" заменить цифрой "103 563";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "4 866" заменить цифрой "4 805";
в подпункте 5) цифру "-93 751" заменить цифрой "-76 076";
в подпункте 6) в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "93 751" заменить цифрой "76 076";
в строке "погашение займов" цифру "4 866" заменить цифрой "22 541";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "964 966" заменить цифрой "790 218";
в абзаце втором цифру "8 194" заменить цифрой "8 188";
в абзаце четвертом цифру "127 720" заменить цифрой "120 720";
в абзаце пятом цифру "11 272" заменить цифрой "8 957";
в абзаце седьмом цифру "1 877" заменить цифрой "1 110";

Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 8-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 желтоқсанда № 3120 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қазталов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 5 ақпандағы № 10-9 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қазталов аудандық мәслихаттың 2013.02.05 ақпандағы № 10-9 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 48-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-8-138 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтардағы, 2012 жылғы 30 қаңтардағы, 2012 жылғы 6 ақпандағы, 2012 жылғы 13 ақпандағы аудандық "Ауыл айнасы" газетінде № 4, № 5, № 6, № 7 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "3 687 708" деген сан "3 598 616" деген санмен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" жолындағы "630 250" деген сан "715 906" деген санмен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімі" жолындағы "3 054 733" деген сан "2 879 985" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "3 640 850" деген сан "3 551 758" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "116 433" деген сан "98 758" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "121 299" деген сан "103 563" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелерді өтеу" жолындағы "4 866" деген сан "4 805" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-93 751" деген сан "-76 076" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "93 751" деген сан "76 076" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "4 866" деген сан "22 541" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы: "964 966" деген сан "790 218" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "8 194" деген сан "8 188" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "127 720" деген сан "120 720" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "11 272" деген сан "8 957" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "1 877" деген сан "1 110" деген санмен ауыстырылсын;

в абзаце десятом цифру "181 472" заменить цифрой "137 472";
в абзаце двенадцатом цифру "7 407" заменить цифрой "8 602";
в абзаце тринадцатом цифру "11 541" заменить цифрой "11 535";
в абзаце пятнадцатом цифру "27 331" заменить цифрой "16 450";
в абзаце двадцать четвертом цифру "1 800" заменить цифрой "54";
в абзаце двадцать шестом цифру "1 260" заменить цифрой "38";
в абзаце двадцать девятом цифру "112 000" заменить цифрой "4 000";
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              С. Утегулова
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 8-2 от 10 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 48-1 от 14 декабря 2011 года
Районный бюджет на 2012 год
(тыс. тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ

оныншы абзацта "181 472" деген сан "137 472" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "7 407" деген сан "8 602" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "11 541" деген сан "11 535" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "27 331" деген сан "16 450" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма төртінші абзацта "1 800" деген сан "54" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "1 260" деген сан "38" деген санмен ауыстырылсын;
жиырма тоғызыншы абзацта "112 000" деген сан "4 000" деген санмен ауыстырылсын.
аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 6 қосымшасының күші жойылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  С. Өтеғұлова
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Ғазизов
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 8-2 шешімге 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 48-1 шешімге 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР