Об организации и финансировании общественных работ на 2012 год по Сырымскому району
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13 марта 2012 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2012 года № 7-10-113. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2013 года № 20.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 05.02.2013 № 20.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях улучшения ситуации на рынке труда и организации общественных работ, учитывая заявки от учреждений и предприятий района, Сырымский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры, оплаты труда участников и источники их финансирования на 2012 год по Сырымскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Сырымского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сырымского района Ж. Ж. Батырниязова.
Аким района Е. Нысангалиев
Утвержден
постановлением акимата
Сырымского района
от 13 марта 2012 года № 76
Перечень
организаций в которых будут проводиться
общественные работы виды, объемы
и конкретные условия общественных работ,
размеры, оплаты труда участников
и источники их финансирования
на 2012 год по Сырымскому району
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем
Конкретные условия
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Жымпитинского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории, в делопроизводстве
не менее 2 500 квадратных метров, 15-30 документов
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алгабаского сельского округа"
оказание помощи в уборке территории, в делопроизводстве

Сырым ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 наурыздағы № 76 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 сәуірде № 7-10-113 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 ақпандағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2013.02.05 № 20 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, еңбек нарығындағы жағдайды және қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды жақсарту мақсатында, аудан мекемелерi мен ұйымдарынан түскен өтiнiмдердi ескерiп,Сырым ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды жүргiзетiн ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландандыру көздерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сырым ауданы әкімінің орынбасары Ж. Ж. Батырниязовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                      Е. Нысанғалиев
Сырым ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 13 наурыздағы
№ 76 қаулысымен
бекiтiлдi
Сырым ауданы бойынша 2012 жылы
қоғамдық жұмыстарды жүргiзетiн
ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегiне төленетiн ақының
мөлшерi және оларды қаржыландандыру
көздерi
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Көлемі
Нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
1
"Жымпиты ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға, іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
2 500 шаршы метрден кем емес, 15-30 құжаттар
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
2
"Алғабас ауылдық округ әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға, іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

30-40 документов
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Государственное коммунальное предприятия "Сырым" Акимата Сырымского района (на праве хозяйственного ведения)
оказание помощи в уборке территории, в делопроизводстве
не менее 790 квадратных метров, 30-40 документов
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер, оплаты труда участников
Источники их финансировани
Спрос по заявкам
Предложения
1
6
7
8
9
1
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественные работы организуются центральными и местными исполнительными органами в организациях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
480
480
2
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественный работы организуются центральными и местными исполнительными органами в оргинизатьциях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
84
84
3
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественный работы организуются центральными и местными исполнительными органами в оргинизатьциях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
108
108
4
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественный работы организуются центральными и местными исполнительными органами в оргинизатьциях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
97
97
5
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественный работы организуются центральными и местными исполнительными органами в оргинизатьциях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам
6
Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы, но не ниже минимальной заработной платы установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Общественный работы организуются центральными и местными исполнительными органами в оргинизатьциях и финансируются за счет бюджетных средств и средств работодателей по их заявкам

30-40 құжаттар
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
14
Сырым ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізуге құқылы "Сырым" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
аумақты жинауға, іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
790 шаршы метрден кем емес, 30-40 құжаттар
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным
Ұсыныс
1
6
7
8
9
1
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу жеке еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігiне байланысты болады, бiрақ Қазақстан Республика сындағы қолданыстағы бекiтiлген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергiлiктi атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен жұмыс берушiлердiң қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
480
480
2
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу келісім шарт негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен және жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
84
84
3
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу келісім шарт негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен және жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
108
108
4
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу келісім шарт негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен және жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
97
97
5
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу келісім шарт негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен және жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады
6
Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу келісім шарт негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделігіне байланысты болады, бірақ Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы бекітілген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Қоғамдық жұмыс орындары ұйымдарда орталық және жергілікті атқарушы органдарда ұйымдастырылады және бюджет қаржысымен және жұмыс берушілердің қаржысынан тапсырыстары бойынша қаржыландырылады