О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 44-1 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2012 года № 3132. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 9-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 9-2
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 44-1 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-13-149, опубликованное 28 января 2012 года, 11 февраля 2012 года, 18 февраля 2012 года, в районной газете "Серпін" № 5, № 7, № 8), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 117 119" заменить цифрой "2 141 004";
цифру "204 664" заменить цифрой "204 007";
цифру "4 120" заменить цифрой "4 944";
цифру "33 159" заменить цифрой "903";
цифру "1 875 176" заменить цифрой "1 931 150";
в подпункте 2) цифру "2 090 878" заменить цифрой "2 149 891";
в подпункте 3) цифру "155 979" заменить цифрой "154 979";
цифру "2 000" заменить цифрой "3 000";
в подпункте 5) цифру "-130 694" заменить цифрой "-164 822";
в подпункте 6) цифру "130 694" заменить цифрой "164 822";
цифру "36 938" заменить цифрой "2 810";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "486 369" заменить цифрой "542 343";
в абзаце втором цифру "4 097" заменить цифрой "4 094";
в абзаце пятом цифру "10 086" заменить цифрой "9 245";
в абзаце шестом цифру "13 188" заменить цифрой "9 938";
в абзаце седьмом цифру "773" заменить цифрой "280";
в абзаце восьмом цифру "71 470" заменить цифрой "132 170";
в абзаце девятом цифру "10 000" заменить цифрой "9 863";
в абзаце пятнадцатом цифру "5 455" заменить цифрой "5 453";

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 44-1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3132 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 9-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 30.01.2013 № 9-2 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 44-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7-13-149 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 28 қантардағы, 2012 жылғы 11 ақпандағы, 2012 жылғы 18 ақпандағы аудандық "Серпін" газетінде № 5, № 7, № 8 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "2 117 119" деген сан "2 141 004" деген санмен ауыстырылсын;
"204 664" деген сан "204 007" деген санмен ауыстырылсын;
"4 120" деген сан "4 944" деген санмен ауыстырылсын;
"33 159" деген сан "903" деген санмен ауыстырылсын;
"1 875 176" деген сан "1 931 150" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 090 878" деген сан "2 149 891" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "155 979" деген сан "154 979" деген санмен ауыстырылсын;
"2 000" деген сан "3 000" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-130 694" деген сан "-164 822" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "130 694" деген сан "164 822" деген санмен ауыстырылсын;
"36 938" деген сан "2 810" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшадағы "486 369" деген сан "542 343" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "4 097" деген сан "4 094" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "10 086" деген сан "9 245" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "13 188" деген сан "9 938" деген санмен ауыстырылсын;
жетіншы абзацтағы "773" деген сан "280" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "71 470" деген сан "132 170" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "10 000" деген сан "9 863" деген санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "5 455" деген сан "5 453" деген санмен ауыстырылсын;

51 000
63
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
280
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 491
9
Прочие услуги в области образования
36 023
464
Отдел образования района (города областного значения)
36 023
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 152
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 120
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 333
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
336
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 245
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 100
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 737
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
0
37
Строительство и реконструкция объектов образования
0
5
Здравоохранение
36
9
Прочие услуги в области здравоохранения
36
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36
2
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
36
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
149 142
2
Социальная помощь
125 487
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125 487
2
Программа занятости
61 615
5
Государственная адресная социальная помощь
6 677
6
Оказание жилищной помощи
900
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 155
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

51 000
63
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
280
64
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
9 491
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
36 023
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36 023
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 152
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 120
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 333
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
336
15
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 245
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 100
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
1 737
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
0
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
0
5
Денсаулық сақтау
36
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
36
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
36
2
Ерекше жағдайларда сырқатты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
36
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
149 142
2
Әлеуметтiк көмек
125 487
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125 487
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
61 615
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6 677
6
Тұрғын үй көмегін көрсету
900
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 155
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

1 379
10
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 483
3
Информационное пространство
64 765
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
6 325
2
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6 325
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
58 440
6
Функционирование районных (городских) библиотек
58 122
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
318
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
19 350
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 165
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7 165
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 185
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков физической культуры и спорта
9 719
14
Капитальные расходы государственного органа
466
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22 681
1
Сельское хозяйство
5 453
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 453
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5 453
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
0
6
Организация санитарного убоя больных животных
0
6
Земельные отношения
6 391
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 391
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 391
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 837
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10 837
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10 837
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 844
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12 844
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 844
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

1 379
10
Әртүрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 483
3
Ақпараттық кеңiстiк
64 765
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
6 325
2
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 325
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
58 440
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
58 122
7
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
318
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
19 350
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9 165
1
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 165
3
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
2 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 185
1
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 719
14
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
466
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22 681
1
Ауыл шаруашылығы
5 453
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 453
99
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
5 453
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
0
6
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
0
6
Жер қатынастары
6 391
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 391
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 391
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
10 837
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10 837
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
10 837
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 844
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
12 844
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 844
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер