О внесении дополнения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 168-ө-м "Об утверждении Правил исчисления ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни или здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства"
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 26 февраля 2013 года № 72-ө-м. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2013 года № 8384
В соответствии с пунктом 26 Правил осуществления ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2011 года № 571, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 168-ө-м "Об утверждении Правил исчисления ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни или здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7706, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 11 августа 2012 года) следующее дополнение:
в Правилах исчисления ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни или здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства, утвержденных указанным приказом:
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Ежегодное повышение ежемесячных выплат осуществляется на основе прогнозного уровня годовой инфляции на последующие 3 года, предоставляемого Национальным Банком Республики Казахстан.".
2. Департаменту социального обеспечения и социального  страхования (Маканова А.К.) обеспечить  в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации  настоящего приказа его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на официальном интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.

"Қызметкерлердің өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі төлемдерді капиталдандыру кезеңі аяқталғаннан кейін банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдерді есептеу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 168-ө-м бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2013 жылғы 26 ақпандағы № 72-ө-м Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 20 наурызда № 8384 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 25 мамырдағы № 571 қаулысымен бекiтiлген Қызметкерлердiң өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердi капиталдандыру кезеңi аяқталғаннан кейiн банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдердi жүзеге асыру қағидаларының 26-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қызметкерлердiң өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердi капиталдандыру кезеңi аяқталғаннан кейiн банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдердi есептеу қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2012 жылғы 4 мамырдағы № 168-ө-м (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7706 болып тіркелген, 2012 жылғы 11 тамыздағы «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қызметкерлердiң өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу жөнiндегi төлемдердi капиталдандыру кезеңi аяқталғаннан кейiн банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдердi есептеу қағидаларында:
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
«8. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі ұсынатын келесі 3 жылға арналған жылдық инфляцияның болжамды деңгейінің негізінде ай сайынғы төлемдерді жыл сайын арттыру жүзеге асырылады.».
2. Әлеуметтік қамсыздандыру және сақтандыру департаментi (Ә.Қ. Мақанова) белгiленген заңнамалық тәртiппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсiн.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Дуйсенову Т.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Министр                                          С. Абденов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
Председателя Агентства
Республики Казахстан
по статистике
_________Н. Айданкелов
_________2013 года

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi Т.Б. Дүйсеноваға жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқық қатынастарына қолданылады.
Министр                                            С. Әбденов
«КЕЛIСIЛДI»
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттiгi
төрағасының міндетін атқарушы
_____________ Н. Айдапкелов
2013 жылғы 27 ақпан