Об утверждении квот закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2013 года
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 4-2/621. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2013 года № 8944
В соответствии с подпунктом 23) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года «О зерне», а также в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года № 349 «О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2013 года» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна в разрезе областей из урожая 2013 года.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утверждены
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 3 декабря 2013 года № 4-2/621
Квоты закупа зерна в государственные ресурсы зерна
в разрезе областей из урожая 2013 года

2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2013 жылғы 03 желтоқсандағы № 4-2/621 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 10 желтоқсанда № 8944 тіркелді
«Астық туралы» 2001 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасы заңының 6-бабының 23) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ «Мемлекеттiк ресурстарға 2013 жылғы егiннiң астығын сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 15 сәуiрдегi № 349 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. 2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына облыстар бойынша астық сатып алу квоталары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті (Буць А.А.) заңнамамен белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және оны ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Министр                                         А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2013 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 4-2/621
бұйрығымен бекітілген
2013 жылғы өнімнен мемлекеттік астық ресурстарына
облыстар бойынша астық сатып алу квоталары