О внесении изменения и дополнений в постановление акимата города Астаны от 13 декабря 2012 года № 158-1828 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году"
Постановление акимата города Астаны от 29 июля 2013 года № 158-1245. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 5 августа 2013 года № 785. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 11 декабря 2013 года № 158-2106
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 11.12.2013 № 158-2106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 13 декабря 2012 года № 158-1828 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2013 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 января 2013 года № 759, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 5 января 2013 года № 2 и «Вечерняя Астана» от 5 января 2013 года № 2) следующие изменение и дополнения:
в приложении к вышеуказанному постановлению:
перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных и учащейся молодежи в 2013 году:
строку
«
176.
Частное учреждение образования
«Колледж экономики и финансов»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
»
изложить в следующей редакции:
«
176.
Частное учреждение образования «Индустриально-экономический колледж им. академика Г.С. Сейткасимова»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
»;

"2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 158-1828 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 29 шілдедегі № 158-1245 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 785 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 158-2106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 11.12.2013 № 158-2106 (алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 158-1828 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 759 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 2 «Астана ақшамы», 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 2 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшада:
2013 жылы жұмыссыздар мен оқитын жастар үшiн ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсiпорындар мен ұйымдардың тiзбесi:
«
176.
«Экономика және қаржы колледжі» жеке білім беру мекемесі
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
»;
деген жол төмендегі редакцияда жазылсын:
«
176.
«Академик Ғ.С. Сейітқасымов атындағы Индустриялық-экономикалық колледжі» жеке білім беру мекемесі
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
»;

дополнить строками, порядковые номера 180-186, следующего содержания:
«
п/п
Наименование предприятий, организаций
Виды работ
1
2
3
180.
ГУ «Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
181.
ГУ «Комитет регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан»

төмендегі мазмұндағы реттік нөмірлері 180-186-жолдармен толықтырылсын:
«
Р/с
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыстардың түрлері
1
2
3
180.
«Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
181.
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитеті» ММ

182.
ГУ «Аппарат маслихата города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
183.
ГУ «Управление внутренних дел района «Сары-Арка» Департамента внутренних дел города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
184.
Государственный фонд поддержки молодежной политики города Астаны
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, благотворительных мероприятий для инвалидов и другие.

182.
«Астана қаласы мәслихатының аппараты» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
183.
«Астана қаласының Ішкі істер департаменті «Сары-арқа» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
184.
Астана қаласының жастар саясатын қолдау мемлекеттік қоры
Мүгедектер үшiн қоғамдық науқандарды, қайырымдылық iс-шараларды ұйымдастыруға және өткiзуге көмек көрсету және басқалар.

185.
Республиканское общественное молодежное объединение «Союз патриотической молодежи Казахстана» города Астаны
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов.
186.
КСП (К) «Карлыгаш»
Оказание помощи организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территории города, участие в реконструкции и ремонте жилья, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство) и другие.
»;
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление занятости и социальных программ города Астаны» обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

185.
«Қазақстанның отаншыл жастар одағы» республикалық қоғамдық жастар бірлестігі
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуде көмек көрсету.
186.
«Қарлығаш» ҮИК
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық ұйымдарына қала аумағын жинастыруға, тұрғын үйдi жөндеуге және қайта жөндеуге қатысуға, аймақты экологиялық сауықтыруға (көгалдандыру және абаттандыру) көмек көрсету және басқалар.
».
2. «Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов