О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 12 июля 2013 года № А-6/282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 августа 2013 года № 3794. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары») следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
раздел «Аккольский район» дополнить строкой, порядковый номер 35, следующего содержания:
«
35
Пруд Чистый родник
2,5
»;
слово и цифры «Итого: 34» заменить словом и цифрами «Итого: 35»;
цифры «5363» заменить цифрами «5365,5»;
раздел «Аршалынский район» дополнить строкой, порядковый номер 43, следующего содержания:
«
43
Участок старого русла реки Ишим
1,2
»;
слово и цифры «Итого: 42» заменить словом и цифрами «Итого: 43»;
цифры «12965» заменить цифрами «12966,2»;

Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 шілдедегі № А-6/282 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 тамызда № 3794 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, 2007 жылғы 13 қарашада «Акмолинская правда» және «Арқа ажары» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
«Ақкөл ауданы» бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірі 35-жолмен толықтырылсын:
«
35
Чистый родник әуіті
2,5
»;
«Барлығы: 34» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 35» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«5363» цифрлары «5365,5» цифрларымен ауыстырылсын;
«Аршалы ауданы» бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірі 43-жолмен толықтырылсын:
«
43
Есіл өзенінің ескі арнасы телімі
1,2
»;
«Барлығы: 42» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 43» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«12965» цифрлары «12966,2» цифрларымен ауыстырылсын;

цифры «3944» заменить цифрами «3959,5»;
раздел «Шортандинский район» дополнить строкой, порядковый номер 35, следующего содержания:
«
35
Пруд Бахонькин
10
»;
слово и цифры «Итого: 34» заменить словом и цифрами «Итого: 35»;
цифры «3716» заменить цифрами «3726»;
слово и цифры «Всего: 443» заменить словом и цифрами «Всего:455»;
цифры и слово «78989, 840 километров» заменить цифрами и словом «79320,7, 840 километров».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Айтмухаметов

«3944» цифрлары «3959,5» цифрларымен ауыстырылсын;
«Шортанды ауданы» бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірі 35-жолмен толықтырылсын:
«
35
Бахонькин әуіті
10
»;
«Барлығы: 34» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 35» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«3716» цифрлары «3726» цифрларымен ауыстырылсын;
«Барлығы: 443» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 455» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«78989, 840 километр» цифрлары мен сөздері «79320,7, 840 километр» цифрларымен және сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ. Әкімовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов