О внесении изменений и дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 12 декабря 2012 года № С-14/5 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2013 года № С-15/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 07 марта 2013 года № 3671. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 июля 2014 года № 06-02-205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.07.2014 № 06-02-205).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106,  статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2013-2015 годы» от 12 декабря 2012 года № С-14/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3560, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Көкшетау» и 10 января 2013 года «Степной маяк») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. «Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 639 400,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 000 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 347 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 326 427 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 266 626,8 тысяч тенге;
2) затраты – 13 646 247,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 668 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 983 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 155 651 тысяч тенге;
4) профицит бюджета – 135 821,7 тысяч тенге;
5) использование профицита бюджета – -135 821,7 тысяч тенге»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета на образование в сумме 1 089 440,8 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 7 326 тысячи тенге, в том числе:
7326 тысяч тенге – на установку автоматической пожарной сигнализации.

Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 ақпандағы № С-15/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 наурызда № 3671 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 шілдедегі № 06-02-205 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 11.07.2014 № 06-02/205 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына3 тармағына111 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № С-14/5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3560 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда «Көкшетау» және 2013 жылғы 10 қаңтарда «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013–2015 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 639 400,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 000 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 347 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 326 427 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 4 266 626,8 мың теңге.
2) шығындар – 13 646 247,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -142 668 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 983 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 155 651 мың теңге;
4) бюджеттік профицит – 135 821,7 мың теңге;
5) бюджеттік профицитті пайдалану – -135 821,7 мың теңге».
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттің қаражаттары есебінен білім беру саласына 1 089 440,8 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 7 326 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
автоматты өрт сөндіру қоңырауын орнатуға – 7 326 мың теңге.

2) целевые трансферты на развитие в сумме 1 082 114,8 тысяч тенге, в том числе:
291 391 тысяча тенге – на строительство дошкольного образовательного учреждения на 240 мест в городе Кокшетау;
254 400 тысяч тенге – на строительство пристройки на 264 мест к учебному корпусу средней школы № 3 села Красный Яр города Кокшетау;
386 323,8 тысяч тенге – на строительство учебно-воспитательного комплекса по улице Дружбы, 1 К в микрорайоне Бирлик города Кокшетау;
150 000 тысяч тенге – на строительство детского сада в городе Кокшетау».
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 5 176 тысяч тенге, в том числе:
5 176 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг».
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 233 780 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 30 000 тысяч тенге, в том числе:
30 000 тысяч тенге – на противопаводковые мероприятия;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 203 780 тысяч тенге, в том числе:
151 280 тысяч тенге – на привязку проекта повторного применения, проведение государственной экспертизы, строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау;
52 500 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан».
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
дополнить приложением 6, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 15 внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Ж.Абишев
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
города Кокшетау                            М.Батырханов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

2) дамытуға 1 082 114,8 мың теңге сомасында жіберілген мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында 240 орынды мектепке дейінгі білім беру мекемесінің құрылысына – 291 391 мың теңге;
Көкшетау қаласының Красный яр селосының № 3 орта мектебінің оқу корпусына 264 орынға жапсаржайдың құрылысына – 254 400 мың теңге;
Көкшетау қаласының Бірлік шағын ауданындағы Дружба, 1 К көшесі бойында оқу-тәрбие кешенінің құрылысына - 386 323,8 мың теңге;
Көкшетау қаласында бала бақшасының құрылысына – 150 000 мың теңге».
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттің қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге ағымдағы мақсатты трансферттерден 5 176 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 5 176 мың теңге».
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттің қаражаттары есебінен 233 780 мың теңге сомасында мақсатты трансферттерінің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 30 000 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
тасқынға қарсы іс-шараларға – 30 000 мың теңге;
2) дамытуға арналған 203 780 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында 45-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы бойынша жобасын қайта қолдану үшін байлау, мемлекеттік сараптамасын өткізу және құрылысына – 151 280 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына тұрғын үй сатып алуға - 52 500 мың теңге».
1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 15
кезектен тыс сессияның төрағасы            Ж.Әбішев
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қалалық мәслихатының