О внесении изменения в решение Кокшетауского городского маслихата от 27 августа 2013 года № С-19/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2013 года № С-21/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 декабря 2013 года № 3931. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2016 года № С-2/7
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26.04.2016 № С-2/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Кокшетау" от 27 августа 2013 года № С-19/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3804, опубликовано 19 сентября 2013 года в газетах "Көкшетау" и "Степной маяк") следующее изменение:
подпункт 8) пункта 10 изложить в новой редакции:
"8) детям школьного возраста, инфицированным туберкулезом, проходившим химиотерапию, по спискам туберкулезного диспансера путем перечисления денежных средств, на организацию горячего питания стоимостью 300 тенге, согласно представленному счету об оплате и акта выполненных работ, по результатам проведенного конкурса в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О государственных закупках";".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 21 внеочередной
сессии, секретарь
Кокшетауского
городского
маслихата пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Ж.Жумагулов

Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 тамыздағы № С-19/4 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Көкшетау қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы № С-21/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаметінде 2013 жылғы 19 желтоқсанда № 3931 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № С-2/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 26.04.2016 № С-2/7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Көкшетау қаласы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 27 тамыздағы С-19/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3804 тіркелген, 2013 жылғы 19 қыркүйекте "Көкшетау" және "Степной Маяк" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
10 тармақтың 8) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"8) химиятерапиядан өткен туберкулез ауруын жұқтырған мектеп жасындағы балаларға, ақша қаражатын аудару арқылы, туберкулез диспансерінің тізімдері бойынша, ұсынылған төлем туралы шотқа және атқарылған жұмыс актісіне сәйкес, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңына сәйкес өткізілген конкурс нәтижесі бойынша, құны 300 теңгеге тең ыстық тамақ ұйымдастыруға;".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
21 кезектен тыс сессияның
төрағасы, бесінші шақырылған
хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Ж.Жұмағұлов