О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № С 12-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 7 октября 2013 года № С 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 октября 2013 года № 3860. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2014 года № 01-10/19)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 11.02.2014 № 01-10/19).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № С 12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3591, опубликовано 18 января 2013 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 442 405,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 429 649 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 31 958 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 972 641,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 444 030,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 484,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 13 064,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 13 380 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 13 380 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -25 489,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 25 489,9 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
сессии Аккольского
районного маслихата                        Л.Лауб
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аккольского района                    Т.Едигенов
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қазандағы № С 24-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қазанда № 3860 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 ақпандағы № 01-10/19 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 11.02.2014 № 01-10/19 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № С 12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3591 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 442 405,2 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 429 649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 157 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 958 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 972 641,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 444 030,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 484,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 064,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 13 380 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 13 380 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -25 489,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыруы (профицитті қолдану) – 25 489,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Л.Лауб
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақкөл ауданының әкімі                      Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың

5636,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5636,3
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4050
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4050
12
Транспорт и коммуникации
60151,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8076,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8076,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52075,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50075,1
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000
13
Прочие
21266,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9293
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9293
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6575
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6066
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
509
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
500
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
500
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
4898,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4898,1
14
Обслуживание долга
7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
7
15
Трансферты
61571,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61571,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
10706,4
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
50865,2
III. Чистое бюджетное кредитование

5636,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5636,3
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4050
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4050
12
Көлiк және коммуникация
60151,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8076,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8076,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52075,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
50075,1
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000
13
Басқалар
21266,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9293
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
9293
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6575
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6066
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
509
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
500
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
4898,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4898,1
14
Борышқа қызмет көрсету
7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7
15
Трансферттер
61571,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61571,6
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
10706,4
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50865,2
III. Таза бюджеттiк кредиттеу

10484,7
Бюджетные кредиты
13064,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13064,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13064,7
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
13064,7
Погашение бюджетных кредитов
2580
5
Погашение бюджетных кредитов
2580
1
Погашение бюджетных кредитов
2580
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
2580
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13380
Приобретение финансовых активов
13380
13
Прочие
13380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13380
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13380
V. Дефицит (профицит) бюджета
-25489,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
25489,9
Приложение 2
к решению Аккольского
районного маслихата
от 7 октября 2013 года
№ С 24-1
Приложение 4
к решению Аккольского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года
№ С 12-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты
из республиканского бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
427 090,3
Целевые текущие трансферты
130 391,3
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
79 970,3
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
32 905,3
На реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
14 559
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12 291
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 268
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 771,8
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
2 847,6
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16 886,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
509
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
509
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 514
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
3 514
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

10484,7
Бюджеттiк кредиттер
13064,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13064,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13064,7
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
13064,7
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
2580
5
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
2580
1
Бюджеттiк кредиттерді өтеу
2580
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
2580
IV.Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
13380
Қаржы активтерiн сатып алу
13380
13
Басқалар
13380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13380
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
13380
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
-25489,9
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
25489,9
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 7 қазандағы
№ С 24-1 шешіміне
2-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ С 12-1 шешіміне
4-қосымша
2013 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
427 090,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
130 391,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
79 970,3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
32 905,3
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
14 559
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
12 291
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
2 268
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
12 771,8
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
2 847,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
16 886,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
509
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
509
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 514
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3 514
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

11 104
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
9 293
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 811
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 015,5
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1 015,5
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34 278,5
На проведение противоэпизоотических мероприятий
34 278,5
Целевые трансферты на развитие
283 716,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
283 716,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

11 104
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
9 293
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1 015,5
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1 015,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34 278,5
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
34 278,5
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
283 716
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
283 716
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

№ С 12-1
Целевые трансферты из областного бюджета
бюджетам районов (городов областного значения)
на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
358 526,9
Целевые текущие трансферты
60 822,8
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
8 367,6
На проведение противопожарных мероприятий объектов образования
8 367,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 455,2
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
1 095,2
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области

№ С 12-1 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
358 526,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
60 822,8
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 367,6
Білім беру объектілеріне өртке қарсы шараларын өткізу үшін
8 367,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 455,2
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 095,2
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге